Karabük Derin Haber – Karabük Haber'in Doğru Adresi

Azmettiricinin bulunamayışının üzerinden GÜN geçti.

KARDEMİR’DE YATIRIMLAR TİCARETİ ARTIRDI

KARDEMİR’DE YATIRIMLAR TİCARETİ ARTIRDI
1.662 okundu.
07 Temmuz 2021 - 15:18

Türk Sanayisinin birçok koluna ürün tedarikinde bulunan KARDEMİR ürün yelpazesini genişleterek ülkenin ve bölgemizin ekonomisine katkı sağlamaya devam ediyor. Ülkemizin ilk ray ve tren yolu tekerleği üreten fabrikası olan KARDEMİR bağlantı elemanları sektörüne girerek yeni satışlar gerçekleştirdi.

Sanayi ürünleri ve makine sektörü gibi geniş alanların yanı sıra insanların yaşamlarında da geniş bir kullanım alanına sahip bağlantı elemanları sanayinin neredeyse kalbi konumunda yer alıyor. Yaklaşık olarak 3500 farklı ürün çeşitliliğine sahip bağlantı elemanları sektörü, yaşamın her alanına insanlara kolaylık sağlıyor.

Raylı ulaşımlar, yapı sektörü ve otomotiv sanayi gibi birçok alana ürün tedarik eden KARDEMİR, bağlantı elemanları sektörüne gerçekleştirmiş olduğu sevkiyatlar ile çeliğini birçok alana yaymış oldu. Geçmiş yatırımları ile bağlantılı olarak yeni ürün geliştirme çalışmalarına hız veren şirket, sahip olduğu üretim gücü ve kapasitesi ile her geçen gün hedef pazarını genişletiyor.

Fabrikalar kurduran fabrika olarak anılan KARDEMİR, başta otomotiv, beyaz eşya, elektronik ve mobilya sektörünün birleştirici ürünleri vida, somun ve cıvata üreticileri ile sağlanan iş birlikleri sayesinde, yurtiçi satışlarda elde edilen deneyimleri ihracat çalışmalarına da yansıtmayı hedefliyor.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Karabük Derin Haber Copyright © 2022 - Tüm hakları saklıdır. Karabük'de Doğru Haberin Adresi.