Karabük Derin Haber – Karabük Haber'in Doğru Adresi

KARDEMİR’de Yönetim Kurulu Toplandı

KARDEMİR’de Yönetim Kurulu Toplandı
2.934 okundu.
17 Haziran 2020 - 13:08

Karabük Demir ve Çelik Fabrikalarında (KARDEMİR) Yönetim Kurulu Toplantısı gerçekleştirildi.

KARDEMİR Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yolbulan, yönetim kurulu toplantısı sonrası yazılı basın açıklaması yaparak değerlendirmelerde bulundu.

Yaptığı açıklamada, küresel çapta yaşanan salgın sebebiyle bir süredir yönetim kurulu toplantılarının uzaktan gerçekleştirdiklerini kaydetti.

Normalleşme süreci kapsamında yönetim kurulu üyeleriyle birlikte şirkette bir araya gelme fırsatı bulduklarını söyledi.

Uzun bir sürenin ardından bir araya geldikleri yönetim kurulu toplantısında; öncelikli olarak şirketin gelecek planlarının ele alındığını ve gelecek dönemlerde çelik sektörünü nelerin beklediğini görüştükleri belirten Yolbulan,

Şirketimizin kurumsal yapısına uygun olarak ve yönetim kurulumuzun görevlendirmeleriyle yapılmakta olan bir iç denetim sürecinin içindeyiz. Bu sürecin daha şeffaf ve daha bağımsız olması gayesi ile Genel Müdürümüz Hüseyin Soykan’ın izne çıkmasına; yerine vekalet görevi ile Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcımız Reyhan Özkara’nın tayin edilmesine yönetim kurulumuz uzlaşı ile karar vermiştir. Yönetim kurulumuzda yer alan bağımsız üyelerimiz ile birlikte KARDEMİR A.Ş’nin ve dolaylı olarak Karabük’ün geleceği için uyum içinde çalışmaktayız. SPK tarafından şirketimizin daha şeffaf ve daha kurumsal olması açısından görevlendirilen bağımsız üyelerimize seçildikleri günden itibaren; şirketimizin menfaatine dayalı çalışmalarından ötürü teşekkür ediyorum. Şirketimiz; yönetim kurulu üyeleri, üst yönetimi, şirket yöneticileri, müdür kadroları ve tüm çalışanları ile birlikte görevinin başındadır. KARDEMİR A.Ş sadece Karabük için değil tüm Türkiye için önemli bir şirkettir. Biz tüm sorumluluklarımızın bilincinde olarak hedeflerimiz doğrultusunda; üretmeye, istihdam sağlamaya ve bu ülkeye katma değer yaratmaya devam edeceğiz” dedi.

 

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Karabük Derin Haber Copyright © 2020 - Tüm hakları saklıdır. Karabük'de Doğru Haberin Adresi.