MAHFİ
MAHFİ
Giriş Tarihi : 02-12-2017 10:40

OYUN İÇİNDE OYUN (Gündeme Dair)

Dolar 3,9 Lira

Mazot 5 Lira

Ekonomi iflasa sürüklenmeye çalışılıyor

Ortalıkta sahte mi gerçek mi bilinmez belgeler havada uçuşuyor

Siyaset belden aşağı inmiş durumda

Gündem çok karanlık

Ortalıkta bir oyun tertip ediliyor

Türk milletinin aklıyla alay ediliyor

Biz bu oyunu yemiyoruz

Gerçi emperyalistler ne demişti ülkemiz için, Oltadaki Balığın Yeme İhtiyacı Yoktur

Onlar bizi her zaman oltaya takılmış balık gördüler, biz onlar için oktan zokayı yutmuştuk

Şimdi bunları düşündükçe rahmetli İnönü aklıma geldi

Neden diyeceksiniz?

Sene 1945

Rusya, işgal ettiği İran’dan yenilerek çıkmıştı, üstelik Ruslar Alman Hitler ordusunu ABD desteği ile zar zor geri püskürtebilmişti. İkinci dünya savaşı 6 yıl sürmüş bir sürü insan ölmüştü. Ülkelerin artık daha fazla savaşacak gücü kalmamıştı. ABD ve Rusya aralarında bir oyun tertip etmişlerdi. Bu oyuna göre Rusya, Türkiye’ye bir ültimatom yollamış, Kars ve Ardahan’ı istemiş ve savaş tehditi savurmuştu. Hangi ortamda? 6 yıl süren bir bitmiş dünya savaşı sonunda. Ama belliydi. Rusya tarafından sıkıştırılarak ülkemiz ABD’nin kucağına düşürülecekti. Rusların savaşacak dermanı falan kalmamıştı. Ya tutarsa diye bize yem attılar. Biz de bu yemi yedik ve Rus korkusundan ABD’ye sığındık. Amaç nail oldu zokayı yuttuk. Böylece Rusya bir korku imparatorluğu yapılmış ve Türkiye gibi pek çok ülke ABD’ye yaklaştırılmıştı. Bu nedenle oltaya gelmiştik ve yeme ihtiyacımız yoktu.

Rusya ve ABD her zaman aralarında ikili oyunlarla diğer ülkeleri tuzağa düşürmüşlerdir. Bizim Rus uçağını düşürmemiz dahi ülkemize oynanan bir oyundu. Rus uçağının taraf olmayan bir ülkenin sınırını niye ihlal etsindi? Ruslar bize zorla uçaklarını düşürdüler sonrada ambargo uyguladılar. Bizde bu zokayı yuttuk. Zaten ABD’nin kuklası olan Fetö’nün askerleri de bu plana alet edilmişlerdi.

Rahmetli Adnan Menderes’i de daracağına götüren yol esasen dış siyasette ABD’nin Türkiye’ye soğuk davranışları nedeniyle Menderes’in ekonomik anlamda Rusya’ya sığınmasına neden olmuştu. O dönem ki hükümet ABD’nin çıkarlarına aykırı haraketlere yeltenince ABD desteğini hükümetten çekmişti. ABD hükümetin Rusya’ya yaklaşmasını bekledi ve beklediği gibi de oldu. Solcu askeri kadro sahipsiz kalan hükümeti devirmişti.

Aktörler hep aynıydı. İki kutuplu dünyada ülkeler ya ABD desteğine yada Rusya desteğine ihtiyaç duymaktaydı. Zira Atatürk’ün tam bağımsız devlet felsefesinden vazgeçilmişti bu da Menderes’e pahalıya patladı. Tam bağımsız olmazsan başkalarının kuklası olmaya mecbur bırakılırsın. Menderes hükümetini ayakta tutan da Marshall yardımlarıydı. Bu yardımlarla aslında ABD, devletin iç ve dış siyasi politikasına burnunu sokma hakkına sahip olmaktaydı. Sonu malum.

Gelelim günümüze. Her zaman demişimdir. Geleceği tahmin edebilmek için geçmişimizi iyi analiz etmek gerek diye. Zira boşa dememişler tarih tekerrürden ibarettir diye…

Şimdilerde bir yandan S-400 krizi bir yandan Rıza Zarrab krizi patlak vermeye başladı. Gemişi anlattım ki bu olayları iyi analiz edebilelim diye.

Her şey aynı senaryo…

Danışıklı dövüş, oyun içinde oyun. Yersen. Ben yemiyorum.

Rıza Zarrab bilmiyormuydu ABD’ye gidince tutuklanacağını? Yok efendim nerden bilsin, bilse gider miydi? Siz öyle sanın. Ben bu oyunu yemiyorum, isteyen yesin. Bal gibi de biliyordu. Her şey en başından tertiplenmişti. Türkiye kaosa sürüklenmek istenmekte ve bunun için de hükümetimiz sıkıştırılmaktadır.

Şimdi bir kısım siyasiler ellerinde belgelerle ortalıkta dolanıyorlar. Belgeler sahtedir yada değildir bu değil benim konum. Bu siyasetçi bu evrakları kimden temin etti? Acaba bu evrakları O’na CIA yada ABD büyükelçiliği vermiş olmasın? Tamam kabul ediyorum dürüst birisi olabilir, ama unutmayın İblis doğru söyleyerek insanları tuzağa çeker.

Alet olunmaktadır.

Neye mi?

Türkiye’nin istikrarının bozulmasına.

Nasıl mı?

Biraz daha izah edelim.

Türkiye en büyük çalkantılı dönemlerini siyasi kaos ortamlarında yaşamışmıdır? Evet

Böyle bir ortamda hiç kimse dolar ve diğer para birimlerine karşı Türk para biriminin değerini koruyabilmiş midir? Hayır.

Olan kime olmuştur?

Türk milletine ve Türk halkına. Milli birliğimize ve bütünlüğümüze olan olmuştur.

Rıza Zarrab üzerinden bir siyasi kaos yaratılmaya çalışıldığı bir kısım siyasilerinde karşı cephede yer aldırılarak ateşe körükle gittikleri gerçeğinin farkında mıyız? Yoksa ben yanılıyor muyum?

ABD, hükümetimiz üzerinden Türkiye’yi yıpratmaktadır. Olur mu öyle şey efendim, nasıl olur? Bakın dolara, mazota biraz derin düşünün. Siyasi istikrar olmazsa ekonomi allak bullak olur.

Türkiye savaşla yenilemez. Bunu çanakkale’de ve Kurtuluş savaşında gördüler. Truva atı olayını hatırladılar ve biz Türkleri içeriden ekonomik olarak ve siyasi çalkantılarla FETÖ gibi taşeron sahte din bezirganlarıyla ancak yenebiliriz dediler.

ABD ve Rusya ile dünyayı iki kutuplu hale getirdiler. Hem ABD hem de Rusya aynı Siyonist mihraklarca idare edildiler. Hangisine sığınırsan sığın emperyalizmin pençesine düşecektin. Böylece dünyayı kominist Rus korkusuyla ABD’nin kucağına attılar.

Dünya’yı tek elden yönetmek için NATO denilen bir dünya ordusu kurdular. Amaç NATO ile ülkelerin iç işlerine karışmaktı. Tüm uluslar Rus tehdidi ile NATO’ya üye yapıldı. Türkiye’de bu oltaya geldi.

Emperyalizm ülkeleri ağır ağır ele geçirdi.

NATO üyeliği için kore savaşında bir sürü şehit verdik. Bakın sizin için öldük bizi NATO’ya alın diye yalvardık. Kendi elimizle kendi ülkemizi ABD’ye teslim ettik.

Şimdi yeni bir plan yaptılar. Artık 3.Dünya savaşının eşiğine geldik. Bu savaş defaten belirttim kaçınılmazdır. Kim ne derse desin Büyük İsrail İmparatorluğunun kurulması için şarttır.

Türkiye’nin de doğusuna gözlerini diktiklerini kör gözler ve sağır kulaklar da bilmektedir.

Sahi bilmeyen kaldı mı hakkaten?

3.Dünya savaşında Türkiye, ABD ile karşı saflarda olmalı ki yenilirse toprak vermek zorunda kalsın. Eğer ABD ile ortak bir savaşa girersek bizim toprağımızı alamazlar. Zira ABD ve İsrail kazanırsa biz de kazanmış sayılacağız.

Bu nedenle bizi ittifaktan atmak istiyorlar. Şimdi gene ABD-Rusya danışıklı dövüş oyunu oynanmaya başlandı.

Nasıl mı?

S-400 krizi desem?

Açıklayayım size oyunu…

Türkiye, Rusya’dan S-400 siparişi verdi, Ruslar kabul etti ve teslimat 2019 da başlayacakmış. ABD bunu bahane edecek bizi NATO’dan atacak böylece bizi karşı safa itecek. Bizde bu oltaya geliceğiz, hep de gelmişizdir zaten…

Hükümetimizi uyarmak isterim.

Biz hükümetimizin arkasındayız.

Zira biliyoruz bazı şeyleri.

Amaç hükümeti devirip siyasi kaos yaratmak ve ekonomik dengeleri bozarak ülkemizi güçten düşürmek.,

Danışmanlara dikkat edilmesi gerektiği kanaatindeyiz.

S-400 füzelerini Rusya’nın parasını vermiş bile olsak bize teslim edilmeyeceği kanaatindeyim. Üstelik birkaç füze teslimi yapılarak bunun bahanesiyle bizi dışlayacakları ve çıkartılacak bir savaşta bizi karşı saflara itecekleri bana göre gün gibi aşikar.

Şimdiler de bir kısım basın NATO düşmanlığına başladı bile. Yok efendim NATO, Gladyo imiş falan filan.

Yahu siz kimi kandırıyorsunuz?

Bizim , NATO’ya girmemizi körükleyenler de sizler değil miydiniz?

Şimdi de çıkalım diye yaygara koparmanızdaki maksadı biliyoruz, boşuna yırtınmayın…

Amaç belli. Büyük İsrail İmparatorluğunu kurmak, gerisi teferruat…

Türkiye’yi kaosa sürükledikten sonra sıra da İran var.

Bakın dikkat edin önce Arap Baharı ile ortadoğuyu mahvettiler ülkeleri bitirdiler.

Suriye’de bitmeyen savaş nedeniyle güçlü Suriye bitme noktasına getirildi.

Arabistan da rüşvet operasyonlarıyla çalkalanıyor..

Niye kardeşim tüm olup bitenler İsrail’in etrafındaki devletlerde oluyor?

Salt mesele petrol meselesi mi sanıyorsunuz?

Hayır Efendim mesele İsrail İmparatorluğu kurmak.

Gerekirse bizi Rusya ile ittifaka zorlayarak bakın Rusya gibi güçlü bir müttefikiniz var kandırmacasıyla da 3.Dünya savaşına bizi sokabilirler.

Sonuçta iki grup oluşturacakları kuvvetle muhtemel…

ABD, İngiltere, İsrail bir tarafta

Diğer ülkeler öbür tarafta…

Sanki bizde bu büyük oyunu görmüyoruz öylemi?

Ey Emperyalizm

Eğer senin bir planın varsa bil ki Allah’ında bir palanı var.

Allah, tuzak kuranların en hayırlısıdır.

Bu milletin ne zaman başı sıkışsa Allah bize bir Atatürk göndermiştir ve benim Allah’a imanım odur ki artık yeni bir kurtarıcı gönderecektir.

Zira emperyalizm daha İsrail süper güç olmadan dünyayı kana bulamışken bir de İsrail süper güç olursa tüm insanları kendisine aleni köle yapacağı bir gerçektir.

O zaman tüm insanlara mikroçipli kartlar dağıtacaklar ve kendilerine isyan edenlere ekmek bile vermeyecekler.

Dünyadaki tüm banka sistemi Yahudilerin elinde

Dünyadaki medyanın tamamına yakını Yahudilerin elinde

İnternet tamamen Yahudilerin tekelinde

Yahudilerin nihayi hedefine giden son ara basamak da 3.Dünya savaşı olacaktır. Dünya 5000 küçük devletçiğe ayrıştırılacaktır. Planlar bu yönde ve tıkır tıkır işliyor.

O zaman tüm uluslar İsrail halkının kölesi haline getirilecektir.

ALLAH BİZE YETER, TÜM TEKNOLOJİ SİZİN OLSA VIZ GELİR

Esen Kalın…

NELER SÖYLENDİ?
@
MAHFİ

MAHFİ

DİĞER YAZILARI Atatürk'ün Devlet Adamlığı 14-11-2018 13:21 Bir Köpeğin Sadakat Hikayesi 06-03-2018 13:06 Lanet Olsun 02-03-2018 13:39 Sen Herkesi Kör Alemi Sersem mi Sanırsın? 17-02-2018 09:07 Beynimdeki Putlar 12-02-2018 21:28 Şeriat, Tarikat ve Hakikat 03-02-2018 14:42 Siyasette Nezaketi Unuttuk! 22-01-2018 11:45 Eğitimde Motivasyon ve Odaklanma Sorunu 18-01-2018 10:42 Beyin Gücü Ve Plesebo Etkisi 13-01-2018 16:02 Yalnızlığın Erdemliliği 12-01-2018 10:19 BAĞNAZLIK VE YOBAZLIK 08-01-2018 17:17 MARKA ÇILGINLIĞI 02-01-2018 10:50 Musul Meselesi-2 ve Kürdistan Sorunu 25-12-2017 17:11 Hayaller Ve İdealler Üzerine 23-12-2017 09:42 Musul Meselesinin Perde Arkası-1 18-12-2017 10:07 İSRAİL,LOZAN VE BARZANİ 11-12-2017 09:37 Türk Milletinin Bozulan Fabrika Ayarı 09-12-2017 11:04 İllüminati'nin Ölüm Tohumları 05-12-2017 10:02 OYUN İÇİNDE OYUN (Gündeme Dair) 02-12-2017 10:40 Bilinçli Anne Baba Olmak 29-11-2017 15:54 ATATÜRK'Ü ANLAMAK 24-11-2017 12:27 İsyanım Var 22-11-2017 10:43 Taraf Olmayan Bertaraf Olur 20-11-2017 10:45 ATATÜRK VE ŞIH 13-11-2017 13:17 Atatürk'ün Ölümünde Mason Parmağı 10-11-2017 13:54 Mehdi,Mesih ve 3.Dünya Savaşı 06-11-2017 09:32 Kafeterya Çılgınlığı 04-11-2017 11:39 Atatürk'ün Türk Kadınının Faziletine Verdiği Değer 31-10-2017 13:22 Bu Vatan Böyle Kurtuldu 26-10-2017 14:21 Bize Benzeyip Bizden Olmayanlar 23-10-2017 09:36 NUR'U MUHAMMED'İ 13-10-2017 10:56 Gümrükçülere Gözdağı Operasyonu 09-10-2017 14:29 Adaletsizliğe Gözyummak 09-10-2017 10:33 Burnundan Kıl Aldırmayanlar 06-10-2017 11:59 BARZANİ VE YAHUDİLER 02-10-2017 10:41
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
 •   Takım P O
 • 1 Sivasspor 21 11
 • 2 Fenerbahçe 20 11
 • 3 Trabzonspor 19 11
 • 4 Alanyaspor 19 11
 • 5 İstanbul Başakşehir 19 11
 • 6 Galatasaray 19 11
 • 7 Yeni Malatyaspor 18 11
 • 8 Beşiktaş 18 11
 • 9 Gaziantep FK 15 11
 • 10 Çaykur Rizespor 14 11
 • 11 Göztepe 13 11
 • 12 Konyaspor 13 11
 • 13 Kasımpaşa 12 11
 • 14 Denizlispor 11 11
 • 15 Antalyaspor 11 11
 • 16 Gençlerbirliği 10 11
 • 17 MKE Ankaragücü 9 11
 • 18 Kayserispor 7 11
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Survivor'da Sigara içerken Kameralara Yakalandı !
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
Survivor'da Sigara içerken Kameralara Yakalandı !
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA