Karabük Derin Haber – Karabük Haber'in Doğru Adresi

Azmettiricinin bulunamayışının üzerinden GÜN geçti.
casino siteleri

Lezzet Şenliklerinde Kayan Hastane Diyaloğu

Lezzet Şenliklerinde Kayan Hastane Diyaloğu
4.263 okundu.
21 Mayıs 2022 - 19:51

Türk Mutfağı haftası çerçevesinde düzenlenen Karabük Lezzet Şenlikleri etkinliklerine Eskipazar Devlet Hastanesi diyaloğu damga vurdu. AK Parti Karabük İl Başkanı İsmail Altınöz, Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Abdullah Çakır ve Eskipazarlı stant görevlisi arasında geçen kayan hastane  diyoloğu yüzlerde tebessüm oluşturdu. 

Türk Mutfağı Haftası kapsamında düzenlenen Karabük Lezzet Şenlikleri 20 Mayıs Cuma günü Safranbolu’da başladı. Kazdağlıoğlu Meyda’nından Hıdırlık Tepesi’ne yapılan kortej yürüyüşü ile başlayan şenlik açılış konuşmaları ile devam etti. Açılış konuşmaşlarının ardından Karabük protokolü ve katılımcılar yöresel ürünlerin sergilendiği stantları gezdi. AK Parti Karabük İl Başkanı İsmail Altınöz ile CHP Karabük İl Başkanı Abdullah Çakır’ın stantları beraber gezmesi dikkatlerden kaçmadı.

Öte yandan Eskipazar Yöresel ürünlerinin sergilendiği stantta yaşanan “kayan hastane” diyoloğu açılış etkinliklerine damga vurdu. AK Parti Karabük İl Başkanı’na ziyarete gelmedikleri için sitemde bulunan stant görevlisi kadın evinin yerini tarif edince Abdullah Çakır duruma tepki gösterdi.

İsmail Altınöz, Abdullah Çakır ve stant görevlisi kadın arasında gerçekleşen ve yüzlerde tebessüm oluşturan diyalog ise şu şekilde yaşandı;

Stant görevlsi kadın İsmail Altınöz’e dönerek evime gelip bir kahvemi içmediniz diyerek sitem etti. Bunun üzerine CHP Karabük İl Başkanı Abdullah Çakır stant görevlisi kadına  evinin nerede olduğunu sordu.

Stant görevlisi kadın ise “Yeni yapılan kayan hastane var ya.” diyerek Eskipazar Devlet Hastanesi’ni işaret etti ve evinin yerini tarif etti.

Abdullah Çakır kadına gülerek tepki göstererek “Ya öyle deme işye ya.” dedi.

Bunun üzerine  İsmail Altınöz’ün dikkatini çekmesi için Abdullah Çakır aynı soruyu stant görevlisine tekrar yöneltti.

Stant görevlisi kadın ise sözlerini tekrarlayarak; “Hani şey varya kayan şeklinde sözlerine devam etti.”

Bunun üzerine Abdullah Çakır; “Niye kaymış o ya diyerek İsmail Altınöz’e bakıp gülmeye başladı.

Bunun üzerine stant görevlisi kadın Abdullah Çakır’a kızarak kaymış işte, siyasete bağlama diyerek tepki gösterdi.

Yaşanan diyalog yüzlerde tebessüm oluştururken İsmail Altınöz ve Abdullah Çakır stantları gezerek bir süre daha sohbet etmeye devam etti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Karabük Derin Haber Copyright © 2023 - Tüm hakları saklıdır. Karabük'de Doğru Haberin Adresi.