Karabük Derin Haber – Karabük Haber'in Doğru Adresi

Azmettiricinin bulunamayışının üzerinden GÜN geçti.
casino siteleri

Memur Sen Karabük Şubesi Derin TV’yi Ziyaret Etti

Memur Sen Karabük Şubesi Derin TV’yi Ziyaret Etti
1.642 okundu.
06 Mayıs 2022 - 13:41

Memur-Sen Karabük Şube Başkanı Zeki Öz ve Sağlık Sen Karabük Şube Başkanı Sezgin Aydoğnuş Derin TV’yi ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu. 

Derin TV‘ye ziyaretler devam ediyor. Test yayınlarına devam eden Derin TV yaptığı özel yayınlarla Karabük’ün ve ülkemizin nabzını tutmaya devam ediyor. Bununla beraber Derin TV Yönetim Kurulu Başkanı ve Derin TV ekibine hayırlı olsun ziyaretleri de devam ediyor.

Memur Sen Karabük Şube Başkanı Zeki Öz ve Sağlık Sen Karabük Şube Başkanı Sezgin Aydoğmuş Derin TV Yönetim Kurulu Başkanı Sait Alıcı’yı ziyaret ederek hayırlı olsun ziyaretin bulundu. Aynı zamanda Derin TV Yönetim Kurulu Başkanı ve Derin TV ekibinin geçmiş Ramazan Bayramını kutlayan Başkan Öz ve Aydoğmuş Derin TV ailesine çalışmalarında başarılar diledi.

Derin TV stüdyolarında incelemelerde bulunan Zeki Öz ve Sezgin Aydoğmuş daha sonra Derin TV Yönetim Kurulu Başkanı Sait Alıcı ile ülke gündemi ile ilgili fikir alışverişinde bulundu. 

Eğitim ve Sağlık Sistemi Basın Olarak Önem Verdiğimiz Konuların Başında Geliyor

Ziyaretin ardından açıklamalarda bulunan Derin TV Yönetim Kurulu Başkanı Sait Alıcı eğitim ve sağlık sisteminin sadece ilimiz için değil ülkemiz için de önemli olduğunu vurguladı.

Sait Alıcı yaptığı açıklamada; “Bugün Memur Sen Karabük Şube Başkanımız Zeki Öz ve Sağlık Sen Karabük Şube Başkanımız Sezgin Aydoğmuş Derin TV ve Karabük Derin Haber ailesini ziyaret etti. Kendileri ile ülkemizin gündemi ve sorunları ile ilgili fikir alışverişinde bulunduk. Özellikle son zamanlarda gündeme gelen sağlık çalışanlarının sorunlarını yakından öğrendik. Daha önceki süreçlerde sağlık çalışanlarının sorunlarını basın olarak gündeme almış ve iş bırakma eğlemlerini yakından takip etmiştik. Bununla beraber eğitim camiasını da yakından takip ettiğimizi belirtmek isterim. Özellik 3600 ek gösterge ile ilgili yapılan çalışmaları Memur Sen Genel Başkanı’nın Karabük ziyaretinde gündeme almıştık. Ayrıca eğitim alanında ilimizde yapılan çalışmaları ve sorunları da Başkanımız Zeki Öz’den öğrenmiş olduk.  Derin TV olarak kendilerinin sağlık ve eğitim alanı ile ilgili verdiği yayın tavsiyelerini de dikkate alacağımızı belirtmek isterim. Ben bu anlamda kendilerine ziyaretleri için teşekkür ediyorum.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Karabük Derin Haber Copyright © 2022 - Tüm hakları saklıdır. Karabük'de Doğru Haberin Adresi.