AK Parti tarafından Karabük belediye başkan adayı olarak açıklanan  Özkan Çetinkaya'ya, diğer aday adaylarından tam destek açıklaması geldi.

AK Parti'nin Karabük Belediye Başkanlığı için aday olarak belirlediği Özkan Çetinkaya'nın isminin açıklanmasının ardından bugün ATO'da düzenlenen törenle kamu oyuna tanıtıldı. Diğer aday adayları da sosyal medya hesapları üzerinden destek mesajları paylaştı. Nedim Yılmaz, Timurçin Saylar, Gürsel Yılmaz, Tuncay Özcan, Muzaffer Atılkan, Hasan Yıldırım ve Kamil Işık, kendi sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarda, Özkan Çetinkaya'yı tebrik edip tam destek verdiklerini belirttiler. 

Aday adaylarının paylaştıkları mesajlar ise şu şekilde oldu;

Timurçin Saylar:  Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan'ın Türkiye Yüzyılı vizyonunun gerçekleşmesine katkı sağlamak üzere Karabük'te hizmete talip olan Özkan Çetinkaya kardeşimin adaylığını tebrik ediyor, yeni dönemde şehrimizin özlenen AK Parti belediyeciliğine kavuşacağı inancımı ifade ediyor, her alanda müreffeh bir şehir hayaliyle bütün hemşehrilerime saygılarımı sunuyorum.

Nedim Yılmaz: Özkan Kardeşime hayırlı olsun. Karabük için, herkes için hayırlı olsun. Allah utandırmasın. 

Gürsel Yılmaz: Karabük Belediye Başkanı Adayı Olan Sayın Özkan Çetinkaya kardeşime başarılar dilerim.

Kamil Işık: Karabük Belediye Başkan Adayımız Özkan Çetinkaya kardeşime başarılar dilerim. Karabük'ü AK Parti belediyeciliğe kavuşturacağız inşallah.

Tuncay Özcan: AK Parti aday adaylığı süreci kıymetli  kardeşim Özkan Çetinkaya'nın adaylığının açıklanması ile neticelenmiştir. Öncelikle kendisine, ailesine, partimize, şehrimize ve ülkemize hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum. Bu süreçte dostlarımızdan, dava arkadaşlarımıza, basın mensuplarımızdan, kanaat önderlerine, teşkilat kademelerindeki tüm kardeşlerime, iş dünyasından bize inanıp gönül verenlere hülasa herkese teşekkür ediyorum.

Muzaffer Atılkan: AK Parti aday adaylığı süreci Özkan Çetinkaya'nın adaylığının açıklanması ile sonuçlanmıştır. Partimize,şehrimize ve ülkemize hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum. Bu süreçte desteklerini esirgemeyen başta proje grubuma, akrabalarıma, dostlarımıza, dava arkadaşlarımıza, basın mensuplarımızdan kanaat önderlerine ve teşkilat kademelerindeki tüm kardeşlerimize teşekkür ediyorum.

Hasan Yıldırım:  Cumhurbaşkanımız Sayın, Recep Tayyip Erdoğan'ın Türkiye Yüzyılı vizyonunun gerçekleşmesine katkı sağlamak üzere Karabük'te hizmete talip olan Özkan Çetinkaya kardeşimin adaylığını tebrik ediyor, yeni dönemde şehrimizin özlenen AK Parti belediyeciliğine kavuşacağı inancımı ifade ediyor, her alanda müreffeh bir şehir hayaliyle bütün hemşehrilerime saygılarımı sunuyorum. Yol ve dava yolculuğumuz hizmette daim olsun.