Karabük Derin Haber – Karabük Haber'in Doğru Adresi

Azmettiricinin bulunamayışının üzerinden GÜN geçti.
casino siteleri

Patronlar Ulupınar Ev Sahipliğinde Bir Araya Geldi

Patronlar Ulupınar Ev Sahipliğinde Bir Araya Geldi
2.797 okundu.
02 Şubat 2022 - 22:34

Derin TV Yönetim Kurulu Başkanı Sait Alıcı savunma sanayi ve ülke gündeminin nabzını Ankara’da tuttu. Yönetim Kurulu Başkanı Sait Alıcı Ankara’da ülkemizin bazı önemli sanayi kuruluşlarının yönetim kurulu başkanları ile bir görüşme gerçekleştirdi.

Ülkemizin son dönemlerde ağırlık verdiği savunma sanayi ile ilgili çalışmalar devam ediyor. Özellikle insansız hava araçları ve ürettiği teknolojik silahlarla ülkemiz dosta güven düşmana korku veriyor. Ülkemizin savunma alanındaki çalışmalarını yakından takip eden Derin TV Yönetim Kurulu Başkanı Sait Alıcı Ankara’da önemli ziyaretlerde bulundu.

Savunma sanayi alanında önemli katkılar sağlayan bazı sanayicilerle yapılan görüşme yöremizin yetiştirdiği, iş insanı üst yönetici Özgür Ulupınar’ın evsahipliğinde gerçekleşti. Hem ekonomi hem uluslararası ilişkiler konusunda lisans mezunu olan ve aynı zamanda yöremizin dış ticaret uzmanı ve tek gümrük müşavirlik şirketi sahibi olan Derin TV Yönetim Kurulu Başkanı Sait Alıcı savunma alanında yaşanan gelişmeler hakkında  KLC Grup Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Kılıç, Nitro Grup Yönetim Kurulu Başkanı Halil İbrahim Toprak ve iş insanı Özgür Ulupınar ile bilgi alışverişinde bulundu. Yapılan görüşmede ülkemiz ve dünya ekonomisin güncel durumu değerlendiridi.

“Ülkemiz ve Ekonomimiz İçin Önemli Yatırımlar Gerçekleştiriliyor”

Ziyaretin ardından açıklamalarda bulunan Derin TV Yönetim Kurulu Başkanı Sait Alıcı savunma sanayi alanında önemli yatırımlar gerçekleştirildiğini ifade etti.

Sait Alıcı yaptığı açıklamada; “Ankara ziyaretimiz de, yöremizin yetiştirdiği iş insanı Özgür Ulupınar’ın ev sahipliğinde ülkemizin sayılı sanayicilerinden KLC Grup Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Cengiz Kılıç ve Nitro Grup Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Halil İbrahim Toprak ile bir araya geldik. Ziyaretimizde ülkemiz ekonomisi ve savunma sanayisi hakkında fikir alışverişinde bulunduk. Savunma sanayi de önemli yatırımların gerçekleştiğini ve ülkemizin bu anlamda önemli seviyelere geldiğini zaten biliyoruz. Yapılan çalışmalarla ülke olarak daha da ileri noktalara geleceğimizi değerli başkanlarımızdan öğrenmiş olduk.

Bununla beraber yakında yayın hayatına başlayacak olan Derin TV hakkında da kendilerinin görüş ve fikirlerini aldık. Derin TV olarak sanayi alanında yapılan yatırımlara elimizden geldiğince destek vermeye çalışacağımızı ifade ettik. Sağ olsunlar kendileri de bu anlamda bizlere destek vereceklerini belirttiler. Ben Ankara iş, bürokrasi ve siyaset camiasının nabzını tutan, Özgür Ulupınar beye ve değerli iş insanlarımıza misafirperverliklerinden dolayı ve değerli fikirlerinden dolayı teşekkür ediyorum. “Ifadelerini kullandı.

Diğer yandan görüşmede ev sahipliği yapan iş insanı ve üst düzey yönetici Özgür Ulupınar, çok öemli noktalarda ulusal ve uluslararası düzeyde ülkemize katkı sağlamaya çalıştığını, yoğun iş temposunda fırsat bulabildikçe hemşehrilerinden gelen taleplerede çözüm bulmaya gayret gösterdiğini söyledi.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Karabük Derin Haber Copyright © 2022 - Tüm hakları saklıdır. Karabük'de Doğru Haberin Adresi.