Karabük Derin Haber – Karabük Haber'in Doğru Adresi

Azmettiricinin bulunamayışının üzerinden GÜN geçti.
casino siteleri

Ramazan Çelik Vali Gürel’in Unuttuğunu Hatırlattı

Ramazan Çelik Vali Gürel’in Unuttuğunu Hatırlattı
6.012 okundu.
10 Eylül 2022 - 20:47

İstanbul Maltepe sahilinde düzenlenen Karabüklüler Buluşma Günleri etkinlikleri devam ediyor.  Karabük Dernekler Federasyonu Karderfed öncülüğünde Karabük Valiliği, İl ve İlçe Belediyelerinin destek verdiği etkinlik 8 Eylül 2022 Perşembe başladı.

Federasyon Başkanı Cevdet Akay’ın babasının rahatsızlığı ve yoğun bakımda olması nedeniyle yeterince vakit ayıramadığı belirtti. Öte yandan Karabük merkez ve ilçelerden katılımın oldukça az olduğu gözlendi.

Başta Karabük’ten gelemeyenler olmak üzere tüm ülkemizdeki ve yurt dışındaki Karabüklülerin etkinliği izleyebilmesi için yoğun gayret gösterdik. Kardeş kuruluşumuz Derin TV canlı yayın ekibi ile birlikte Maltepe etkinlik alanındaki gelişmeleri an be an izleyicilerine aktardı.

Son yıllarda Canlı yayınları anlık izleyici sayısı ve toplan izlenme konusunda dikkatleri üzerine çeken Derin TV, etkinliğin açılışını ve sonrasındaki Ramazan Çelik konserini canlı olarak izleyicilerine ulaştırdı.

Site üzerinden binlerce izleyenin yanı sıra, eş zamanlı facebook canlı yayınından da anlık 600-800 kişi aralığında ve an itibari ile toplam 7 bin civarı izlenme ile gelemeyen bir çok Karabüklünün etkinlikleri izlemesini sağladı.

VALİ GÜREL UNUTTU, RAMAZAN ÇELİK HATIRLATTI

Etkinliklerin açılışında bir konuşma yapan Karabük Valisi Fuat Gürel ise nerede ise teşekkür etmedik kimse bırakmazken, an itibarı ile kendisinin canlı yayınında olduğu Derin TV’yi görmezden gelmesi hem bizleri hem izleyenlerimizi üzdü. Birçok izleyenimiz “Sayın Valimiz kendi kentinde bu kadar etkin, RTÜK lisanlı bir TV kanalının olduğunu bilmiyor mu” şeklinde serzenişlerini dile getirdiler.

Öte yandan Bolulu Ramazan Çelik olarak bilinen yöremizde sevilen sanatçı, açılış sonrası verdiği konserin hem başında hem de sonunda kendisini canlı olarak tüm Karabüklülere izleten Derin TV’ye teşekkür etti. Ayrıca yüzbinlerce takipçisi olduğu sosyal medya hesaplarından yayınlarımızı paylaştı.

Konser sonrası birçok Derin TV izleyeni “Sayın Vali unuttu ama Ramazan Çelik unutmadı adeta hatırlattı” yorumunu yaptı.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Karabük Derin Haber Copyright © 2022 - Tüm hakları saklıdır. Karabük'de Doğru Haberin Adresi.