Karabük Derin Haber – Karabük Haber'in Doğru Adresi

Azmettiricinin bulunamayışının üzerinden GÜN geçti.
casino siteleri

Elif Köse Meclis Üyelerini Sera’da Ağırladı

Elif Köse Meclis Üyelerini Sera’da Ağırladı
1.363 okundu.
27 Temmuz 2022 - 13:25

Belediye Meclis Üyeleri, Başkan Elif Köse’nin yoğun çabaları ile kurulan Safranbolu Belediyesi Üretim ve Uygulama Biriminde sebze hasadı yaptılar.

Başkan Köse’nin ev sahipliğinde düzenlenen etkilik Meclis Üyelerinin seralarda yetişen fasulye, maniye domatesi, patlıcan, salatalık ve biberlerden toplaması ile başladı.

Sohbet havasında geçen ve serada üretilen sebzelerden yapılan ve ikram edilen yemeğin ardından çekilen hatıra fotoğrafı ile etkinlik son buldu.

Yoğun iş temposundan dolayı bazı meclis üyelerinin katılamadığını, sohbet ortamında geçen bir etkinlik olduğunu ifade eden Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, ” Uzun süre önce planladığımız ancak bu gün fırsat bulduğumuz bir program oldu. Seralarımızın işleyişinden, üretimi gerçekleştirilen sebzelere kadar pek çok konuda bilgiler verdik. Hali hazırda uyum içerisinde çalışan bir meclisimiz var. Yoğun çalışma temposundan bir nebze uzaklaşıp köy havasını teneffüs ettik. Kendilerinden aldığımız olumlu geri dönüşlerde bizleri ziyadesi ile mutlu etti. Değerli Meclis Üyelerimize katılımlarından dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Karabük Derin Haber Copyright © 2022 - Tüm hakları saklıdır. Karabük'de Doğru Haberin Adresi.