Karabük Derin Haber – Karabük Haber'in Doğru Adresi

Azmettiricinin bulunamayışının üzerinden GÜN geçti.

Safranbolu’da TYP Görevi Bitenlere Teşekkür Belgesi Verildi

Safranbolu’da TYP Görevi Bitenlere Teşekkür Belgesi Verildi
Mevlüt Budak( [email protected] )
1.332 okundu.
22 Haziran 2022 - 10:33

Karabük’ün Safranbolu ilçesinde okul ve kurumlarda Çalışma ve İş Kurumu Toplum Yararına Programları (TYP) çerçevesinde görev süreleri biten yardımcı hizmetler personeline teşekkür belgesi verildi.

Sunal Tülbentçi Öğretmen Evi ve Akşam Sanat Okulu Toplantı Salonu’nda düzenlenen törende konuşan İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Gümüş, emeklerinden dolayı personele teşekkür etti.

Gümüş, “21. yüzyılın insanı, fikirlerine, kişiliğine saygı duyulmasını ister ve her şeyden önce yaptığı işi sevmek, ilerlemek, kendinin insani anlamda değerli olduğunu görmek ister. Bunun da ilk kuralı karşılıklı iletişimdir. Çünkü insana verilen değer, hayata bakışla eşdeğerdedir. Safranbolu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak biz, tüm personelimize bu bakış açısıyla yaklaşan bir kurumuz.

Bir sözde ifade edildiği gibi ‘en çok bolluk getiren yağmur, alın teridir’ Bu bağlamda; Türkiye’mizin geleceği için vatan ve millet sevgisiyle değer üreten, alın terlerini geleceğimiz çocuklarımız için akıtan çalışanlarımıza teşekkür ediyorum, bizlere güç kattınız bundan sonraki hayatınızda başarılar diliyorum” dedi. Konuşmaların ardından Gümüş, görev süresi biten personele teşekkür belgelerini takdim etti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Karabük Derin Haber Copyright © 2022 - Tüm hakları saklıdır. Karabük'de Doğru Haberin Adresi.