Karabük Derin Haber – Karabük Haber'in Doğru Adresi

Azmettiricinin bulunamayışının üzerinden GÜN geçti.
casino siteleri

SAKEM Yazıköy’de Kayıtlar Başladı

SAKEM Yazıköy’de Kayıtlar Başladı
1.446 okundu.
14 Mart 2022 - 14:38

 Safranbolu Belediyesi bünyesinde çalışmalarını sürdüren Safranbolu Kültür ve Eğitim Merkezi (SAKEM) Yazıköy de hizmet vermeye başladı.

Barış mahallesinde oldukça ilgi gören yeni şubesi ile mahalledeki vatandaşlara hizmet vermeye başlayan SAKEM, Yazıköy Şubesinde de kurslara başvurular  başladı

SAKEM’in yalnızca kurs alınan bir yer olmadığını ifade eden Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse,  Bununla beraber insanların günlük hayatın stresini atabilecekleri,  değişik alanlarda yeni el becerileri ve meslekler kazanabilecekleri hatta öğrendikleri ile aile bütçelerine katkı sağlayabilecekleri bir merkez olduğunu söyledi.

Her biri alanında uzman eğitmenlerle çalıştıklarını kaydeden Başkan Köse, Yazıköy SAKEM’de de çok yakında kursların başlayacağını kaydederek, “Kısa süre içerisinde nakış, takı tasarımı, iğne oyası, ilkyardım, diksiyon, işaret dili, İngilizce gibi daha pek çok alanda kurslarımız başlayacak. Ben şimdiden gösterilen ilgiye teşekkür ediyor, tüm eğitmen ve kursiyerlerimize kolaylıklar diliyorum” dedi.

Yazıköy SAKEM’ deki kurslara kayıt olmak isteyen vatandaşlarımız 0370 712 41 80’nolu hatan kayıtlarını yaptırabilirler.

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Karabük Derin Haber Copyright © 2022 - Tüm hakları saklıdır. Karabük'de Doğru Haberin Adresi.