Karabük Derin Haber – Karabük Haber'in Doğru Adresi

Azmettiricinin bulunamayışının üzerinden GÜN geçti.
casino siteleri

SOSTA’NIN YENİ KLİBİ GELİYOR

SOSTA’NIN YENİ KLİBİ GELİYOR
3.048 okundu.
09 Nisan 2022 - 16:49

Karabük Üniversitesi öğrencisi Kodidouma Ndeiro Sosthene, Derin TV ekranlarında Eda Eren Güllerin hazırlayıp sunduğu 4. Bölge programına konuk oldu.

Son günlerde adından sıkça söz ettiren Sosthene, Fenerbahçe için yaptığı rap ile gündeme gelmişti.

Karabük Üniversitesinde (KBÜ) eğitim gören Çadlı öğrenciler, Fenerbahçe sevgisini şarkı sözleriyle dile getirerek klip hazırladı. Çadlı Kodidouma Ndeiro Sosthene, Fenerbahçe’ye ve müziğe ilgi duyan Çadlı arkadaşlarıyla “Fenerbahçe” isimli video klip çekti. Dr. Necmettin Şeyhoğlu Stadı’nda çekimleri yapılan klip, sosyal medyada ilgi gördü. Yönetmenliğini Gökhan Açıkgöz’ün yaptığı klip, kurgusu tamamlandıktan sonra “Sosta Doksan” etiketiyle yayımlandı.

Sosta 90 ismiyle tanınan Kodidouma Ndeiro Sosthene, 4. Bölge’ye özel açıklamalarda bulundu. Fenerbahçe için yaptığı Afro Trap müzikle tanındığını,  kendisine gösterilen ilgiden oldukça memnun olduğunu söyledi. Sosta’yı ‘kral’ anlamına geldiği için, 90’ı ise Türkiye’nin alan kodu olduğu için tercih ettiğini belirtti.

Karabük üniversitesi öğrencisi nam-ı diğer Sosta, Fenerbahçe için yaptığı şarkının  klibini arkadaşları ile çektiklerini ve arkadaşlarının kendisini her zaman desteklediğini ifade etti.

“Bomboş” isimli Yeni bir parçaya daha klip çektiklerini ve önümüzdeki günlerde onu da yayınlayacaklarını söyledi.

İki yıldır Türkiye’de bulunan Sosta, Fenerbahçe’yi çok sevdiğini, kendi ülkesinde de bu takımı desteklediğini ve Fenerbahçe’nin kendisi için büyük bir aşk olduğunu dile getirdi.

Kariyer hedefinin sadece müzik olduğunu söyleyen sosta, müzik dışında başka bir şeyle ilgilenmeyeceğini bu alanda ilerlemeyi hedeflediğini kaydetti.

Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Refik Polat’ın kendilerini bu anlamda çok desteklediğini, Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Refik Polat’ın özellikle Çad’lı öğrencilerle yakından ilgilendiğini belirterek teşekkürlerini iletti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Karabük Derin Haber Copyright © 2022 - Tüm hakları saklıdır. Karabük'de Doğru Haberin Adresi.