Karabük Derin Haber – Karabük Haber'in Doğru Adresi

Ulupınar 19 Mayıs’ı Kutladı

Ulupınar 19 Mayıs’ı Kutladı
1.555 okundu
18 Mayıs 2020 - 15:55

Karabüklü İş İnsanı ve Özel Sektör Üst Düzey Yöneticisi Özgür Ulupınar, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.

Ulupınar mesajında, 19 Mayıs’ın Türkiye Cumhuriyeti’nin bağımsızlık yolunda attığı adımlar arasında en önemli tarih olduğunu söyledi.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramını en içten dilekleriyle kutladığını belirten Ulupınar;

Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluş, Türk milletinin kurtuluş müjdesi olan 19 Mayıs, milletimiz için iftihar kaynağı, gençlerimiz için ise ibret vesilesidir. Türk gençliğinin, ülkemiz ve milletimiz için her zaman sorumluluk bilinciyle hareket edeceğinize inanıyor, millet olarak gençlerimizle övünüyoruz.

Bizlere emanet edilen vatanımızı, millî ve manevi zenginlikleriyle gelecek kuşaklara teslim etmek tüm gençlerimizin en başta gelen görev ve sorumluluğudur. Türk milletinin tüm bireylerinin, birlik ve beraberlik duyguları içinde söz konusu görevi sonsuza kadar kararlılıkla yerine getireceğine de inancımız tamdır. Gençlerimizin, ideallerinin peşinden kararlılıkla giden, vatanını seven, ahlaklı, öz güvenli bireyler olarak yetişmesi ise en büyük arzumuzdur.

Bağımsızlığını koruma konusundaki azim ve kararlılığı sayesinde tüm zorlukların üstesinden gelen, her yaştan vatandaşıyla bir kahramanlık destanı yazan milletimiz de Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun ardından aynı şuurla mücadelesini bugün de sürdürmektedir. Bu duygu ve düşüncelerle Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere şehitlerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyorum. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutluyorum” dedi.

Karabük Derin Haber Copyright © 2020 - Tüm hakları saklıdır. Karabük'de Doğru Haberin Adresi.