Karabük Derin Haber – Karabük Haber'in Doğru Adresi

Azmettiricinin bulunamayışının üzerinden GÜN geçti.
casino siteleri

UNİKAL EGE Üniversitesi’nden Ödülle Döndü

UNİKAL EGE Üniversitesi’nden Ödülle Döndü
1.659 okundu.
11 Haziran 2022 - 16:54

Karabük Üniversitesi’ni temsilen Ege Üniversitesi ev sahipliğinde düzenlenen 2022 Kalite Öğrenci Toplulukları Zirvesi’ne katılan Kalite Topluluğu UNİKAL “Kalite Güvence Sistemindeki En Aktif Topluluk” ödülünü almaya layık görüldü. Karabüklü öğrenciler ödülün sevincini KBÜ Rektörü Prof. Dr. Refik Polat ile paylaştı. 

75 Üniversiteden öğrenci topluluklarının katılım sağladığı ve 250’yi aşkın öğrencinin olduğu zirvede KBÜ Kalite Topluluğu (UNİKAL) ”Kalite Güvence Sistemi çalışmalarında “En Aktif Öğrenci Kalite Topluluğu” ödülüne layık görüldü.
Karabük Üniversitesi KATO’22 Zirvesinde gönüllük esasıyla yaptıkları çalışmalarla Kalite Güvence Sisteminde En Aktif Topluluk ödülünü kazanırken ”Sosyal Medyada En Aktif Topluluk” ödülünü Kütahya Dumlupınar Üniversitesi, ”En Paydaş Topluluk” ödülünü ise Gaziantep Üniversitesi aldı.
KBÜ Kalite Topluluğu Kulübü (UNİKAL) akademik danışmanı ve KBÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İzzet Açar, Kalite Topluluğu Öğrenci Kulübü Kurucu Başkanı Simge Ayyıldız ve topluluk üyeleri; KBÜ Rektörü Prof. Dr. Refik Polat’ makamında ziyaret ederek başarılarını paylaştılar.
Rektör Polat, Kalite Topluluğu Kulübü öğrencilerini tebrik ederek çalışmalarında başarılar diledi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Karabük Derin Haber Copyright © 2022 - Tüm hakları saklıdır. Karabük'de Doğru Haberin Adresi.