Karabük Derin Haber – Karabük Haber'in Doğru Adresi

Azmettiricinin bulunamayışının üzerinden GÜN geçti.

Ünlü Sanatçı Bülent Ersoy Karabük’te

Ünlü Sanatçı Bülent Ersoy Karabük’te
Mevlüt Budak( [email protected] )
1.544 okundu.
21 Haziran 2022 - 16:23

Karabük’te özel bir güzellik merkezinin açılışı için sanat camiasında önemli isimlerden biri olan sanatçı Bülent Ersoy Karabüklüler ile buluştu.

Hemşerilerine unutulmaz bir gün yaşatmak isteyen Alan açılış töreni için sanat camiasından ünlü sanatçı Bülent Ersoy’u davet etti. Tören için kent meydanı dolup taşarken Karabüklüler usta sanatçıyı yakından görmenin heyecanı ve mutluluğunu yaşadı.

Büyük Bir Coşku İle Karşılanan Bülent Ersoy Karabüklüler İle Buluştu

Karabük Sevim Alan Güzellik Merkezinin açılış törenine ilk katılan ünlü sanatçı Bülent Ersoy oldu. Ersoy, aracından iner inmez  Karabük halkını selamladı. Sevenleri usta sanatçıyı gördüğünde mutluluktan çığlıklara boğuldu.

Diva lakaplı sanatçı Bülent Ersoy törende yapmış olduğu açıklamada;

“Muhterem Karabüklüler, teşrifleriniz  güler yüzleriniz taktir dolu alkışlarınız.. Her şey için binlerce teşekkür ediyorum. sizin Bülentinizin yüreğinden sizler için hissediliyor lütfen teşekkürlerimi kabul buyrunuz. Benim çok değerli dostum Türkiye’nin 80 küsür vilayetinde şubesi bulunan arkadaşıma hayırlı olsun dileklerimde bulunuyorum”. İlk  defa Karabük’e geldiğini söyleyen Bülent Ersoy , ” Sizleri gördüm ve bu kalabılığı coşkuyu bana yaşattığınız için tekrardan teşekkürlerimi arz ediyorum dedi.  Daha sonra sanatçı Bülent Ersoy Güzellik merkezinin sahibi Sevim Aran ile birlikte açılış için kurdeleyi kesti ve Karabük halkını selamladı.

Karabük Derin Haber – Karabük Haber’in Doğru Adresi (karabukderinhaber.com)

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Karabük Derin Haber Copyright © 2022 - Tüm hakları saklıdır. Karabük'de Doğru Haberin Adresi.