Karabük Derin Haber – Karabük Haber'in Doğru Adresi

Azmettiricinin bulunamayışının üzerinden GÜN geçti.
casino siteleri

Urgancıoğlu Umrecileri Dolandırıcılığa Karşı Uyardı

Urgancıoğlu Umrecileri Dolandırıcılığa Karşı Uyardı
2.285 okundu.
01 Şubat 2023 - 19:13

Umre ziyaretlerinin sıklaştığı şu günlerde Türksab Batıkaradeniz Sekreteri Şebnem Urgancıoğlu olası dolandırıcılıklara karşı vatandaşları uyardı.

Pandemi döneminde yasaklanan yada kısıtlanan hac ve umre ziyaretleri yeniden başlarken müslümanlarda yoğun ilgi gösteriyor. Hac kurası çıkmayan yada hacca gidemeyen vatandaşlar ise yoğun şekilde umre ziyaretlerine yönleniyor. Birçok turizm acentası da vatandaşları umre taleplerini karşılamak için organizasyonlar düzenliyor.

Tüm ülke genelinde olduğu gibi Karabüklü vatandaşlarında yoğun ilgi gösterdiği umre ziyaretleri ile ilgili tur organizasyon firmaları da sıkı denetleniyor. İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü ile Türsab kontrol çalışmalarını hız vermeden sürdürüyor. Geçtiğimiz yıllarda, kandırılarak, mağdur edilen, hava alanlarında yada kutsal topraklarda kendi başlarına bırakılan vatandaşların yaşadıkları sıkıntılar ekranlara yansımıştı. Aynı mağduriyetlerin tekrar yaşanmaması için yoğun çaba sarfediliyor.

Türsab Batıkaradeniz Bölge Sekreteri Şebnem Urgancıoğlu, Derin Tv’de yaptığı açıklamalarda merdiven altı firmalara karşı vatandaşları uyardı. Yetki belgesi, Acenta belgesi olmayan kişilere karşı dikkatli olunmasını istedi.

işte dikkat edilmesi gereken önemli açıklamalar

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Karabük Derin Haber Copyright © 2023 - Tüm hakları saklıdır. Karabük'de Doğru Haberin Adresi.