Karabük Derin Haber – Karabük Haber'in Doğru Adresi

Azmettiricinin bulunamayışının üzerinden GÜN geçti.
casino siteleri

Vali Gürel, Başarılı Sporcuları Ödüllendirdi

Vali Gürel, Başarılı Sporcuları Ödüllendirdi
1.076 okundu.
22 Ocak 2020 - 16:12

Genç Sporculardan Vali Gürel’e Ziyaret

Değişik spor branşlarında derece elde eden sporcular, Karabük Valisi Fuat Gürel ile başarılarını paylaştı. Vali Gürel ise makamında kendisini ziyaret eden sporcu ödül verdi.

Vali Gürel,  Ulus rası Kyokuskin Karete Şampiyonası Genç Bayanlar Kata Kategorisinde ikinci olan Hilal Gül, Okul Sporları Gençler Liselerarası Türkiye Boks Şampiyonasında ikinci olan Berkan Arslan, Okul rası Yıldızlar Türkiye Halter Şampiyonasında üçüncü olan Ahmet Melih Örenbaşı’yı tebrik etti. Ardından sporcu çeşitli hediyeler ile ödüllendirdi.

Sporcuları gösterdikleri başarıdan dolayı tebrik eden Vali Gürel, “Göstermiş olduğunuz başarıların tesadüfi olmadığını biliyoruz, çok yoğun şekilde çalıştığınızı biliyoruz. Sporcularımızın bütün sporcularımıza örnek olmasını diliyorum. İlerleyen süreçte daha çeşitli branşlarda daha fazla şampiyona sahip olan bir şehir olmamızı ümit ediyorum. Başarılarından dolayı sporcularımızı, onları yetiştiren antrenörlerini ve ailelerini kutluyorum. Başarılarınızın artarak devam edeceğine olan inancım tam. Spor branşlarında gösterdiğiniz bu başarıları derslerinizde de göstereceğinize eminim” diye konuştu.

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Karabük Derin Haber Copyright © 2023 - Tüm hakları saklıdır. Karabük'de Doğru Haberin Adresi.