Karabük Derin Haber – Karabük Haber'in Doğru Adresi

Yolbulan’dan Covid-19 Açıklaması

Yolbulan’dan Covid-19 Açıklaması
1.394 okundu.
25 Haziran 2020 - 13:07

KARDEMİR Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yolbulan, şirkette sürdürülen koronavirüs (covid-19) ile mücadele çalışmaları hakkında yazılı basın açıklaması yaptı.

Yolbulan, açıklamasında çalışanların sağlığını korumak için gerekli özeni gösterdiklerini ve alınan tedbirlerin üst seviyede olduğunu belirtti.

Diğer yandan ekonomik mücadele içerisinde üretimlerini sürdürdüklerini kaydetti.

Yaptığı gündem değerlendirmesinde demir çelik sektörünün küresel sıkıntılarına değinen Yolbulan;

Olağanüstü şartlarda, insan sağlığını gözeterek üretimini bir şekilde sürdürebilen tüm çalışanlarımızı ve diğer sektör paydaşlarımızı kutluyorum. Dünya çok zor ve kritik günler içerisindedir. Bir yandan asla vazgeçemeyeceğimiz çalışanlarımızın sağlığını korumak için çaba sarf ederken bir yandan da ekonomik uğraşlarımızı sürdürmeye devam ediyoruz. KARDEMİR A.Ş. kuruluşundan bu yana geçen 83 yıllık köklü geçmişine zorlu tüm süreçleri sığdırdığı gibi; bunlara karşılık birçok başarı ve ilkleri de sığdırmayı başarmıştır. Sektörümüz, dünyada yaşanan herhangi bir küresel sıkıntıdan çabuk etkilenen, krizlere açık ve meşakkatli bir haldedir. Ancak her şeye rağmen üretmek ve bu ülkeye katma değer yaratmak bizim birinci görevimizdir” ifadelerine yer verdi.

“Koronavirüs ile mücadelede organize haldeyiz”

Pandemi ile mücadele çalışmalarını başlatan ilk şirket olduklarını söyleyen Yolbulan, şu ifadelere yer verdi:

Neredeyse ikinci dalga olarak nitelendirilebilecek bir sürecin daha içine girmekteyiz. Şehrimizde vaka sayıları artmakta, tedbirler sıkılaşmaktadır. KARDEMİR A.Ş. olarak tüm yönetici ve çalışan kadrolarımız ile koronavirüs ile mücadelede bu denli organize bir halde olmamızdan gururluyuz. Fakat bu gurur asla ve asla herhangi bir kanıksamaya ya da boş vermişliğe sebep olmayacaktır. Pandemi ile mücadelede nasıl çalışmaları başlatan ilk şirketlerden biri olduysak, güzel günler geldiğinde tedbirleri yumuşatan son şirket olacağız. Başta tüm sağlık çalışanlarına, güvenlik güçlerine ve idari kuruluşlara bu zor süreçte gösterdikleri olağan üstü çalışmalar için teşekkür ederim. KARDEMİR A.Ş. olarak, tüm imkânlarımız ve çalışmalarımız ile sürdürülen bu mücadelede devlet kurumlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz.

 

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Karabük Derin Haber Copyright © 2020 - Tüm hakları saklıdır. Karabük'de Doğru Haberin Adresi.