Bahçeşehir Koleji Karabük Kampüsü, Öğrencileri İle Gurur Duyuyor
Karabük Bahçeşehir Koleji  Kampüsü öğrencileri 2023 Yükseköğretim Kurumları Sınavı  (YKS) sonuçlarında istedikleri üniversitelere yerleşmenin sevincini yaşıyor.
Bahçeşehir Koleji Karabük Kampüsü öğrencileri 2023 YKS sonuçlarında istedikleri üniversitelere yerleşmenin sevincini yaşıyor.
Bahçeşehir Kolejinden yapılan açıklamada;
"Önemli olanın bireysel değil kitlesel başarı olduğuna inanan okulumuz, öğrencilerinin %90'ınını üniversiteli yapmanın haklı gururu ile yoluna devam ediyor. Karabük halkına gerçek sonuçları vererek doğru bildiğimiz yoldan sapmadan ilerliyoruz.
Konu ile ilgili açıklamalarda "Alışılageldiği üzere 2023 YKS'nin resmî şampiyonu yine Karabük Bahçeşehir Koleji olmuştur.  Gerek bireysel gerekse kitlesel başarıda kendisiyle yarışan bir kurum olarak birçok derece elde eden kurumumuz her yıl olduğu gibi 2023 YKS'ye de damga vurarak ilimizi gururlandırmıştır.  ÖSYM resmî yerleştirme sonuçlarına göre 5 TIP FAKÜLTESİ,1 DİŞ HEKİMLİĞİ ,4 MÜHENDİSLİK, 1 MİMARLIK, 1 ÖĞRETMENLİK, 2 İŞLETME, 1 FEN EDEBİYET, 1 SOSYAL BİLİMLER BÖLÜMLERİNE yerleşen öğrencilerimiz  üniversiteli olmuştur. 
Bu başarıları elde eden şampiyon öğrencilerimizi,  öğrencilerimizin yetişmesinin başmimarı lider eğitim kadromuzu ve her fırsatta bize duydukları güveni dile getirip bizden desteklerini esirgemeyen saygıdeğer velilerimizi en kalbi duygularımızla tebrik ediyoruz. Başarılarımız Karabük'e armağan olsun." dediler.


Editör: Sait Alıcı