Safranbolu Belediye Başkanı ve CHP Belediye Başkan Adayı Elif Köse 2024-2029 seçim projelerinin yer aldığı tanıtım toplantısı düzenledi.

Safranbolu Belediyesi Leyla Dizdar Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen programda Köse’nin tanıttığı 41 proje salonda toplanan yüzlerce vatandaş tarafından alkışlarla karşılandı.

Safranbolu Belediye Başkanı ve CHP Belediye Başkan adayı Mimar Elif Köse 2024-2029 seçim projelerini tanıttı. Köse, Safranbolu Belediyesi Leyla Dizdar Kültür Merkezi’ne adım attığı andan itibaren vatandaşlar tarafından meşaleler ve sloganlar ile karşılandı. CHP Karabük Milletvekili Cevdet Akay ile salona birlikte giren Elif Köse’yi katılımcılar Türk Bayrakları ve alkışlarla destekledi. Programa CHP Karabük Milletvekili ve TBMM Plan Bütçe Komisyonu Üyesi Cevdet Akay, CHP İl Başkanı Vedat Yaşar, CHP İl ve İlçe teşkilatları, İl ve İlçe Belediye Başkan adayları, dernek, oda, STK başkanları, basın mensupları ve yüzlerce vatandaş katıldı. Vatandaşların sevgi seli eşliğinde kürsüye çıkan Elif Köse ‘’biz betona değil insana yatırım yaptık’’ diyerek başladığı konuşmasında tanıttığı her projede salonda bulunanların alkışını aldı. 

Köse, programda 41 farklı projenin tanıtımını yaptı. Köse’nin 41 projesinin konu başlıkları şu şekilde oluştu; ‘’ Safranbolu Belediyesi Karşılama Merkezi, Kapalı Yüzme Havuzu Ve Spor Kompleksi, Merkez Park Düzenleme & Yeraltı Otopark, Bulak Barajı Göletparkı, Göztepe Köprüsü, Lunapark, Halk Ekmek, Halı Saha, Kapalı ve Çok Amaçlı Pazar Yerleri, Barış Mahallesi Kapalı Pazarı (Yağmur Hasat Deposu), Atatürk Silüeti Ve Atatürk Evi, Enerji Üreten Çok Amaçlı Kapalı Pazar Yeri Ve Otoparkı, Safranbolu Sanayi Sitesi Girişi Cephe Düzenlemesi, Meşeliboğaz Konsept Park & Barış Konsept Park, Cep Parklar, Yöresel Ve Kültürel Ürünler Üretim Tesisi, Dikimevi, 3 Mahalleye 3 Kreş, Emekli Evi, Emeklim Kart, Hanımevi, Aktif Yaş Alma Merkezi, Engelsiz Kafe & Engelsiz Park & Engelsiz Taksi, Kitap Kafe, Genç Merkezli Belediyecilik, Gençlik Festivali, Sahipsiz Hayvanlar Rehabilitasyon Merkezi & Pati Park, Tarım Köyü, Taziye Evi İle Çiçek Satış Noktası & Taziye Aracı, Afet Müdürlüğü, Hayvan Pazarı & Kesimhane, Çölyak Destek Paketleri, Kültür Gezileri, Safranbolu Alan Yönetimi, Tarihi Aydınlatıyoruz, Safranbolu Dijital Rehberi, Tuzcu Han Çevre Düzenlemesi, Safranbolu Mirasina Sahip Çıkıyor, Sanat Galerisi, Aytekin Aytekin (Kuş) Kültür Sanat Merkezi, Muallimler Birliği Belgesel Film Akademi, Vahşi Depolama Alanı Rehabilitasyonu’’

Program sonunda, Safranbolu Belediye Başkanı ve CHP Belediye Başkan adayı Elif Köse Belediye Meclis Üyesi adayları ve Il Genel Meclis Üyesi adaylarını tanıtarak el ele tutuşup vatandaşları selamladı. Proje tanıtım toplantısı hatıra fotoğrafı çekimi ile sona erdi.

Editör: Haber Merkezi