Safranbolu Belediye Başkanı Mimar Elif Köse 2024 yılı ile ilgili duygu, düşünce ve temennilerini ileten bir mesaj yayımladı.

Başkan Köse mesajında; “Acısıyla, tatlısıyla 2023 yılını arkamızda bırakmaya, 2024 yılını ise yeni heyecan ve umutlarla karşılamaya hazırlandığımız yılın son gününde Miras Kent Safranbolu'dan herkese merhaba.

Dünya’nın en güzel coğrafyası ve insanına sahip ülkemizin her köşesinde bizlere hatırlattığı bir şey var, bizler hiç yılmadan, yorulmadan, inanç ve en önemlisi sevgiyle birbirine bağlı ve gelecekle ilgili hayal kurmaktan hiç vazgeçmeyen bir milletiz. Bu bizim en önemli özelliğimiz. 

Bu yüzden; Önümüzde beliren 365 tane yeni gündoğumunu umutla selamlayın. Her ayın ilk günü yeni bir dilek dileyin. Her haftaya sıcacık bir gülümsemeyle başlayın. Her yeni günde yanınızdaki insanlara sevgiyle sarılın.

Ve en önemlisi her an insan olduğunuzu ve insanca yaşamanın en doğal hakkınız olduğunu hatırlayın.  2024 yılında bedeniniz ve aklınızda sağlık, kalbinizde sevgi ve hoşgörü, cebiniz ve elinizde bereket, attığınız her adımda ise mutluluk ve başarı eksik olmasın. 2024 yılının, ülkemizde ve Dünya’da barış ve huzurla geçmesi dileğiyle. 

Sevgi ve sevdiklerinizle daha nice güzel yıllara.” ifadelerine yer verdi.

Editör: Eda Dorucan