Kedilerden İnsanlık Dersi Kameraya Yansıdı Kedilerden İnsanlık Dersi Kameraya Yansıdı

Son dönemlerde Kentimizde yaşanan bazı olaylar dikkat çekmeye başladı. Gecenin bir yarısı mahalle ortasında araç kurşunlanması ve mağdur vatandaşın haber verdiği ana kadar güvenlik güçlerinin haberinin olmaması dikkat çekti! Bilindiği gibi mahallelerde gece saatlerinde bekçiler görev yapıyor.

Karabük’te park halindeki hafif ticari araç, kimliği belirlenemeyen kişi veya kişilerce kurşunlandı.

Olay, Cumhuriyet Mahallesi 37 Nolu Sokak’ta meydana geldi. Kenan D.’ye ait park halindeki hafif ticari araç, kimliği belirsiz kişi veya kişilerce kurşunlandı. Kenan D.’nin oğlu işe gitmek için bindiği aracın kurşunlandığını fark edince durumu polise bildirdi. Araçta yapılan incelemede 8 kurşun izine rastlandı. Çevredeki güvenlik kameraları incelemeye alınırken şüpheli ya da şüphelilerin yakalanması için çalışma başlatıldı.
Kenan D., konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Sabah 05.00 sıralarında bir ses duyduk ama ne olduğunu anlayamadım. Balkona ve pencereye çıktık bir şey göremedik ve uyuduk. Oğlum saat 09.00’da işe gitmek için aracına bindi. İlk önce bir araç çarptı sandı. Sonra kurşunlandığını anlayınca polise haber verdik. Kapımızın önünde kurşunlandık.’’ dedi.