AK Parti Safranbolu Belediye Başkan Adayı Ali Büyüközdemir, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 31 Mart seçimlerinde Safranbolu’yu AK Parti’de görmek istediğini kendine ilettiğini bildirdi.

Büyüközdemir, geçtiğimiz günlerde Karabük’e gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile sohbet etme imkanının bulunduğunu belirtti.

Çalışmalar hakkında Erdoğan’a bilgi verdiğini ifade eden Büyüközdemir, “Cumhurbaşkanımız sanhede olduğu sırada ‘Safranbolu’yu istiyorum. Alın ve bana gelin, tüm projelerinize destek olacağım’ diyerek desteklerini gösterdi. Ben de kendisine uzun bir süredir kapı kapı dolaştığımızı, ilçemizdeki her eli sıkmaya çalıştığımızı, Allah’ın izniyle seçimi kazanacağımızı aktardım. Türkiye Yüzyılı’nın lideri Cumhurbaşkanımızın ilçemiz ile bu kadar ilgili olması hepimizi bir kat daha mutlu etti” dedi.
31 Mart akşamı Safranbolu’ya gerçek belediyecilik anlayışı ile hizmet etmeye başlayacaklarını ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’a beklediği müjdeyi vereceklerini aktaran Büyüközdemir, “Cumhurbaşkanımız yanımızda olduğu sürece inşallah Safranbolu için hazırladığımız bütün projelerimizi hızla bir bir hayata geçireceğiz. Ben Safranboluluların Cumhurbaşkanımızın isteğini boşa çıkartmayacaklarına ve destek vereceklerine inanıyorum. Safranbolu’nun bir 5 yıl daha kaybetmesine göz yummayacaklar” diye konuştu.

Editör: Haber Merkezi