Milletvekili Şahin, ayak basmadık yer bırakmıyor. İlçe İlçe, köy köy, mahalle mahalle geziyor.

Geçtğimiz günlerde yapılan seçimlerde en fazla eleştiri yapılan ve seçildikten sonra uğramaz yakıştırması yapılan Cem Şahin vatandaşlar ile her daim iç içe. Meclis çalışmalarından fırsat buldukça soluğu Karabük'te alan Şahin hem sohbet ediyor hem sorunları dinleyip çare bulmaya gayret gösteriyor.

AK Parti Karabük Milletvekili Cem Şahin, Eskipazar ilçesinde köy ziyareti yaptı.

Şahin, beraberinde 27. Dönem AK Parti Karabük Milletvekili Niyazi Güneş ile birlikte Yürecik köyü Çatakçık Mahallesinde giderek vatandaşlarla sohbet etti.

Köyün sorunlarını dinleyen ve ilgili kurumları arayarak çözülmesini sağlayan Şahin, kendisine iletilen talepleri de not aldı.

Burada bir açıklama yapan Şahin, geçirdikleri 9 günlük bayram tatili Karabük'te geçirdiğini, bu sürede bir çok köye gittiğini, esnaf ziyareti yaptığını, düzenlenen etkinliklere ve düğünlere katıldığını, hemşerileri ile bayramlaştığını söyledi.

Bulduğu her fırsatta Karabük'e gelerek bu ziyaretlerinin devam edeceğine işaret eden Şahin, " Çatakçık Mahallemizde köylülerimiz ile bir araya geldik. Niyazi Güneş hocamla birlikte köylülerimizin sorunlarını dinledik, taleplerini aldık. Çözümü konusunda elimizden geleni yapacağız. Bu tür ziyaret ve incelemelerimiz devam edecek, vatandaşlarımızla iç içe olacağız." diye konuştu.