AK Parti Karabük Belediye Başkan Adayı Özkan Çetinkaya şehri adım adım dolaşırken kentin kaybedecek bir saniyesinin bile olmadığını belirtti.

Seçim çalışmaları çerçevesinde İstasyon Caddesinde vatandaşlarla bir araya gelen Çetinkaya, yapacakları projeleri anlatıyor.

Esnaf ve vatandaşlarla buluşan Çetinkaya Karabük'ün kalkınmasına ve gelişmesine yönelik inançları ifade ederek hazır ve kararlı olduklarını belirtti. Karabük’ün artık kaybedecek bir saniyesinin bile olmadığının altını çizen Çetinkaya, “Şehrimizin potansiyelini en üst seviyede kullanacak, geliştirecek ve şehri imar gönülleri ihya edecek şekilde şimdiden kollarımızı sıvadık. Modern bir Karabük için hazırız, gelecek nesillerimize daha yaşanabilir bir şehir bırakmak için kararlıyız. Açıklayacağımız projelerimiz ve yapacağımız çalışmalarımızla 31 marttan sonra, yeni yüzyıl, yeni Karabük için siz değerli hemşehrilerimizin desteğini istiyoruz” dedi.

Bir yıl önce yaşanan Kahramanmaraş merkezli depremlerde hayatını kaybedenlerin acısının ilk günkü tazeliğiyle yürekleri yaktığını kaydeden Çetinkaya, “6 Şubat 2023 tarihinde Kahramanmaraş merkezli 11 ilimizde yaşanan deprem felaketinde hayatını kaybeden vatandaşlarımızı rahmetle anıyorum. Asrın felaketinin ardından büyük bir dayanışma örneği sergileyerek tek yürek olan aziz milletimize şükranlarımızı sunuyor, ülkemizin bir daha böyle bir felaketle karşı karşıya kalmamasını temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.

Editör: Eda Dorucan