Kardeş yayın kuruluşu Derin TV çok yakında izleyicisi ile buluşuyor.  2016 yılında "Haberin Doğru Adresi" sloganı ile yola çıkan Karabük Derin Haber, izleyicileri için kendini güncellemeye devam ediyor. Çok yakında izleyicisi ile buluşmanın heyecanını yaşayan kardeş Derin TV'nin yayın lisansı Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) tarafından onaylandı. Kurulduğu günden bugüne kadar Karabük'ün gündemine ışık tutan Karabük Derin Haber internet televizyonu için hazırlıklarını tamamladı. Güçlü ve vizyoner kadrosu ile kurulduğu günden beri Karabüklülere hizmet veren Karabük Derin Haber yoluna güçlenerek devam ediyor. 2020 yılından beri web televizyonu için hazırlıklarını sürdüren Karabük Derin Haber 2022 yılına yayın hayatına başlıyor. Web TV için lisans başvurusunda bulunan Derin TV'nin yayın lisansı RTÜK tarafından onaylandı. İlimizin ve bölgemizin gündemini yakından takip edecek olan Derin TV bununla beraber hazırladığı bir birinden özel içeriklerle bölge halkına hizmet verecek. Güncel, çalışkan ve özgünlük ilkelerini benimseyerek önemli projelerini hayata geçirmenin heyecanını yaşayan Derin TV aynı zaman da ilimizin ve bölgemizin tanıtımına katkı sağlayacak.

"Karabüklüler Derin TV'nin Heyecanını Yaşıyor"

Özellikle canlı yayınları ile adından söz ettiren Karabük Derin Haber, Karabük'te olduğu gibi, bölgemizde de adından söz ettirecek. Son bir yıllık süreçte kadrosunu güçlendirerek yoluna emin adımlarla devam eden Karabük Derin Haber izleyicilerinin istediğini geri çevirmedi. Her platformda yorumları, eleştirileri ve destekleri ile  destek olan değerli takipçilerine Derin TV'yi beğenilerine sunuyor. Güncel, yenilikçi bakış açısı ile takipçilerinden tam not alan Derin Haber, şimdi Derin TV ile izleyicilerinin desteğini arkasında hissediyor.

"Karabük Alternatifsiz Değil" 

Konu ile ilgili özel açıklamalarda bulunan Derin TV Yönetim Kurulu Başkanı Sait Alıcı, yeni yıla yeni umutlarla girmenin heyecanını yaşadıklarını ifade etti. Karabük'ün ve bölgemizin televizyonculuk anlamında önemli bir eksiklik olduğuna dikkat çeken Alıcı Karabük'ün ve bölgemizin artık alternatifsiz olduğunu vurguladı. Sait Alıcı açıklamasını devamında; "Çağdaş, toplumun beklentilerine cevap veren yayıncılık anlayışı ile önemli program ve içeriklerimizle izleyicimizin karşısına çıkacağız. Karabük Derin Haber o k kurulduğumuz günden beri güncellenerek yolumuza devam etmeye çalıştık. Derin TV o k hem ilimizin hem de bölgemizin gelişmesi ve tanıtılması için çalışmalarımıza devam edeceğiz. Zaman zaman yaşadığımız zorluklar, anlamsız mücadeleler ve yolumuza taş koymaya çalışanlar olsa da emin adımlarla bugünlere gelmenin gururu içindeyiz. Bu kanal hiç kimseye yasak olmayacak. Herkes özgürce fikirlerini ifade edebilecek. Toplumun her kesiminden vatandaşımız Derin TV'de kendine yer bulacak. Bizler burada gidiciyiz ama Derin Tv Karabük'e, bölgemize ve hatta ülkemize miras kalacak. Bu zorlu süreçte yanımızda olan, bizlere destek veren tüm dostlarımıza ve özellikle ekip arkadaşlarıma teşekkür ederim." dedi.