Karabük Derin Haber

Polat, Bir Dizi Önemli Görüşme Gerçekleştirdi

Polat, Bir Dizi Önemli Görüşme Gerçekleştirdi
9 okundu
06 Eylül 2019 - 11:10

Polat, Bir Dizi Önemli Görüşme Gerçekleştirdi

Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Refik Polat, Ankara ve Tokat’ta önemli ziyaretler gerçekleştirdi.

Ankara’ya yaptığı ziyaret sırasında; İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Mehmet Ali Şahin. Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş ile görüşmelerde bulunan Rektör Polat, Tokat’ta ise Ak Parti Tokat Milletvekili Mustafa Arslan. Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu ve Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Bünyamin Şahin ile bir araya geldi.

İlk Ziyaret Tokat’a

Ziyaretleri kapsamında ilk olarak Tokat’a giden Rektör Polat, burada Ak Parti Tokat Milletvekili Mustafa Arslan. Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu ve Tokat Gaziosmanpaşa Rektörü Prof. Dr. Bünyamin Şahin ile bir araya gelerek, birlikte uzun bir süre sohbet ettiler.

Rektör Polat’tan, Ankara’da Önemli Görüşmeler

Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Refik Polat, Tokat ziyaretinin ardından Ankara’ya geçerek burada İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile önemli bir görüşme gerçekleştirdi. Rektör Polat daha sonra Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi olarak yeni görevini sürdüren TBMM Eski Başkanı ve Karabük Eski Milletvekili Mehmet Ali Şahin ile Emniyet Genel Müdürlüğü görevine atanan Karabük Eski Valisi Mehmet Aktaş’a da hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

Karabük Derin Haber Copyright © 2020 - Tüm hakları saklıdır. Karabük'de Doğru Haberin Adresi.