Karabük Derin Haber

Kardemir’in Faaliyetleri Değerlendirildi

Kardemir’in Faaliyetleri Değerlendirildi
21 okundu
09 Ocak 2020 - 18:28

09Kardemir Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yolbulan Esnaf Odaları Birliğini ziyaret etti.

Kardemir Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yolbulan Karabük Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Nurettin Tümen’e iade-i ziyarette bulundu. Birlik merkezindeki ziyarette Esnaf ve Sanatkar Odalarının faaliyetleri, Karabük’te esnaflara yönelik çalışmalar ve Kardemir’in faaliyetleri ele alındı.

Kardemir Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yolbulan ziyaretine ilişkin yaptığı açıklamada, “Birlik Başkanımız Nurettin Tümen, bir süre önce beraberinde oda başkan ve temsilcileri ile Kardemir’de bizleri ziyaret ederek iyi dileklerini paylaşmışlardı. Bende bugün kendilerini ziyaret ederek hem teşekkür etmek hem de gerek Kardemir’in faaliyetleri gerekse esnaflarımızın çalışmaları hakkında karşılıklı görüş alışverişinde bulunmak istedim. Esnafımız, ahilikten gelen ilkelerini kaybetmeden ticaretini sürdüren, ülkemiz ekonomisinin can damarı ve en dinamik unsurlarıdır. Bende, esnaflıktan gelen bir ailenin evladıyım ve esnaflarımızın toplumdaki güçlü yeri ve önemini biliyorum. Karabük esnafı, süreç içerisinde her zaman Kardemir’in yayında olmuş, en zorlu dönemlerde dahi Kardemir’e omuz vermiştir. Bizde Kardemir olarak her zaman esnafımızın yayında olmaya gayret gösteriyoruz. Yaptığımız ikili anlaşmalarla hem çalışanlarımıza daha uygun alışveriş yapma imkânı sağlamaya, hem de Karabüklü esnaflarımıza güç vermeye çalışıyoruz. Yerel imkanlardan karşılayabildiğimiz her türlü mal ve hizmet alımını Karabük’ten sağlamak yönetimimizin her zaman temel anlayışı olmuştur. Bundan sonra da böyle olacaktır. Misafirperverlikleri için sayın Başkana teşekkür ediyorum.” dedi.

Karabük Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Nurettin Tümen’de ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, Mustafa Yolbulan’a Kardemir’deki yeni görevinde üstün başarılar diledi.  

 

Karabük Derin Haber Copyright © 2020 - Tüm hakları saklıdır. Karabük'de Doğru Haberin Adresi.