• DOLAR 32,34 %0.10
  • EURO 34,98 %0.05
  • ALTIN 2.389,06 %-1.08
  • BİST100 10.392 %2.23
  • BITCOIN 66.800 %-3.92
  • ETHERIUM 3.450 %-4.7
30°

Ali Keskinkılıç Haberleri

Ali Keskinkılıç haberleri ve güncel Ali Keskinkılıç gelişmeleri, Ali Keskinkılıç ile ilgili tüm video, Ali Keskinkılıç fotoğrafları ve Ali Keskinkılıç haberleri Karabük Derin Haber - Karabük'te Haber'in Doğru Adresi sitemizde


KARABÜK

AK Parti Karabük Milletvekilleri Cem Şahin, Ali Keskinkılıç ve AK Parti Karabük İl Başkanı Ferhat Salt Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin...

KARABÜK

AK Parti Karabük Heyeti ile Karabük Belediye Başkanı Özkan Çetinkaya, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu ile bir araya geldi.

KARABÜK

AK Parti Karabük teşkilatları, TBMM’de gerçekleştirilen AK Parti Grup Toplantısına katıldı.

KARABÜK

CHP Karabük Milletvekili Cevdet ve AK Parti Karabük Milletvekili Ali Keskinkılıç, Almanya’da bir dizi ziyaretlerde bulundu.

KARABÜK

Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, STK temsilcileri ile buluşmak ve halka hitap etmek üzere Karabük’ün Safranbolu ilçesine geldi.

KARABÜK

AK Parti Karabük Belediye Başkan Adayı Özkan Çetinkaya, mahalle gezilerini Şirinevler Mahallesi’nde sürdürdü.

KARABÜK

Seçim öncesi Yenice'de düzenlenen AK Parti mitinginde Sertaş Karakaş, başkanlığını adeta ilan etti. Milletvekilleri ve Adalet Bakanı Karakaş'a tam destek...

KARABÜK

AK Parti Karabük Milletvekili Ali Keskinkılıç, seçim zaferine Karabük’ü eklemek için 31 Mart' a kadar var güçleri ile gayret etmeleri...

KARABÜK

Eflani Belediye Başkanı İbrahim Ertuğrul, ilçeye doğal gaz getirilme kararını açıklayarak, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’nin iddialarına cevap verdi.

KARABÜK

Bir dizi inceleme ve ziyaret için Karabük'e gelen Bakan Yumaklı, Nehir Park Projesinin uygulanacağı alanda incelemede bulundu.

KARABÜK

AK Parti Yenice Belediye Başkan Adayı Sertaş Karakaş, seçim bürosunu yüzlerce katılımla gerçekleştirerek, yaptıkları yürüyüşle adeta gövde gösterisinde bulundu.

KARABÜK

Karabük’ün Yenice ilçesinde AK Parti'den belediye başkan adayı seçilen Sertaç Karakaş, coşkulu bir kalabalık tarafından karşılandı.