• DOLAR 32,31 %0.19
  • EURO 34,97 %0.23
  • ALTIN 2.422,24 %0.03
  • BİST100 10.479 %0.00
  • BITCOIN 68.050 %-1.13
  • ETHERIUM 3.796 %-1.01
13°

Cevdet akay Haberleri

cevdet akay haberleri ve güncel cevdet akay gelişmeleri, cevdet akay ile ilgili tüm video, cevdet akay fotoğrafları ve cevdet akay haberleri Karabük Derin Haber - Karabük'te Haber'in Doğru Adresi sitemizde


KARABÜK

Başkan Köse, CHP Genel Başkanı Özgür Özel'i ziyaret ederek 25. Uluslararası Altın Safran Belgesel Film Festivali'ne davet etti.

KARABÜK

CHP Karabük Milletvekili Cevdet ve AK Parti Karabük Milletvekili Ali Keskinkılıç, Almanya’da bir dizi ziyaretlerde bulundu.

KARABÜK

Cevdet Akay, geçen yıl selden zarar görüp çöken Şeker Kanyonu yolunun hala yapılmamasının ilçe turizmi ve köylüler için olumsuzluk oluşturduğunu...

KARABÜK

CHP Karabük Milletvekili Cevdet Akay, TBMM Genel Kurulu’nda yaptığı konuşmasında Karabük’teki fay hattına dikkat çekti.

KARABÜK

CHP Karabük Milletvekili Cevdet Akay, Karabük’teki elektrik kesintilerini TBMM Genel Kurulu’nun gündemine taşıdı.

KARABÜK

CHP Karabük Milletvekili Cevdet Akay, Karabük’ün işsizlik sorununu TBMM Genel Kurulu’na taşırken, Karabük ilçelerinin OSB taleplerini dile getirdi.

KARABÜK

CHP Karabük Milletvekili Cevdet Akay, Safranbolu Devlet Hastanesindeki kardiyoloji doktoru eksikliğini TBMM Genel Kurul gündemine taşıdı.

KARABÜK

CHP Karabük Milletvekili ve TBMM Plan Bütçe Komisyonu Üyesi Cevdet Akay, orman köylülerinin sorunlarını TBMM Genel Kurul gündemine taşıdı.

KARABÜK

CHP Karabük Milletvekili Cevdet Akay, her yıl ölümlü ve maddi hasarlı kazanın meydana geldiği Safranbolu-Bartın yolunu TBMM gündemine taşıdı.

KARABÜK

Milletvekili Akay ve Başkan Köse haftaya sanayi esnafları ile birlikte dua ederek başladı. Daha sonra esnaflarını ziyaret ederek, mutlu haftalar...

KARABÜK

CHP Karabük Milletvekili 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla kentteki basın mensuplarıyla yemekte bir araya geldi.

KARABÜK

Cumhuriyet Halk Partisi Karabük Milletvekili Cevdet Akay, Balıkesir'de başkan aday adaylarıyla bir araya geldi. İşte detaylar…