• DOLAR 32,23 %0.24
  • EURO 34,98 %0.01
  • ALTIN 2.478,74 %-0.97
  • BİST100 10.899 %0.04
  • BITCOIN 70.700 %1.29
  • ETHERIUM 3.750 %-0.53
20°

Chp Haberleri

chp haberleri ve güncel chp gelişmeleri, chp ile ilgili tüm video, chp fotoğrafları ve chp haberleri Karabük Derin Haber - Karabük'te Haber'in Doğru Adresi sitemizde


KARABÜK

Cevdet Akay, esnafın Kredi ve Kefalet Kooperatifi aracılığıyla kullandığı kredilerin faiz oranlarının arttırılmasının iflas kapısını aralayacağını belirtti.

KARABÜK

Başkan Köse, CHP Genel Başkanı Özgür Özel'i ziyaret ederek 25. Uluslararası Altın Safran Belgesel Film Festivali'ne davet etti.

KARABÜK

CHP Karabük Milletvekili Cevdet ve AK Parti Karabük Milletvekili Ali Keskinkılıç, Almanya’da bir dizi ziyaretlerde bulundu.

KARABÜK

Safranbolu'da 5 yıldır başarılı bir şekilde görevini sürdüren Elif Köse, 31 Mart Mahalli İdareler seçimlerinde yeniden belediye başkanı seçildi.

KARABÜK

Cumhuriyet Halk Partisi'nin adayı Elif Köse, Safranbolulardan aldığı destekle bir dönem daha belediye başkanlığı görevini sürdürecek.

Genel

Cumhuriyet Halk Patisi Karabük Belediye Başkan Adayı Bayram Karadağ, partisinin Büyük Kulüp’te düzenlediği iftara katıldı. Katılımcı gazetecilere ve önceki dönem...

KARABÜK

Prof. Dr. İlber Ortaylı Hürriyet gazetesinde yazdığı 17 Mart 2024 tarihli köşe yazısında yerel seçimleri kaleme aldı.

KARABÜK

CHP Safranbolu İlçe Başkanı Bahtiyar Acar, Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse'ye dair konuşulan iddialara karşı basın açıklaması yayınladı.

KARABÜK

Cevdet Akay, geçen yıl selden zarar görüp çöken Şeker Kanyonu yolunun hala yapılmamasının ilçe turizmi ve köylüler için olumsuzluk oluşturduğunu...

KARABÜK

Safranbolu Belediye Başkanı ve CHP Belediye Başkan Adayı Elif Köse 2024-2029 seçim projelerinin yer aldığı tanıtım toplantısı düzenledi.

KARABÜK

Safranbolu Belediye Başkanı ve CHP Belediye Başkan Adayı Elif Köse seçim çalışmalarını Köyiçi esnaflarını ziyaret ederek sürdürdü.

KARABÜK

Safranbolu Belediye Başkanı ve CHP Belediye Başkan Adayı Elif Köse ziyaretlerine devam ediyor.