• DOLAR 31,16 %0.03
  • EURO 33,79 %-0.08
  • ALTIN 2.034,18 %0.06
  • BİST100 9.179,48 %-1.66
  • BITCOIN 56.970 %4.3
  • ETHERIUM 3.240 %2.01
10°

Elif köse Haberleri

elif köse haberleri ve güncel elif köse gelişmeleri, elif köse ile ilgili tüm video, elif köse fotoğrafları ve elif köse haberleri Karabük Derin Haber - Karabük'te Haber'in Doğru Adresi sitemizde


KARABÜK

Safranbolu Belediye Başkanı ve CHP Belediye Başkan Adayı Elif Köse esnaf ve vatandaş ziyaretlerine hız kazandırdı.

KARABÜK

Karabük’ün Safranbolu ilçesinde üreten bir toplum anlayışıyla başlatılan bağcılık eğitim kursu yoğun katılımla başladı.

KARABÜK

Safranbolu Belediye Başkanı ve CHP Belediye Başkan adayı Elif Köse başkanlığını Yüksel Korkut’un yaptığı Karabük Bartınlılar Derneği’ni ziyaret etti.

KARABÜK

AK Parti Safranbolu İlçe Başkanı Yasin Aydın, Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse'nin Karaelmas treni projesi hakkındaki açıklamalarına tepki gösterdi.

KARABÜK

Safranbolu Belediye Başkanı ve CHP Belediye Başkanı Elif Köse Perşembe Pazarı alanını ziyaret ederek esnaflarla sohbet etti.

KARABÜK

Başkan Köse, Erdoğan Caymaz Yeni Nesil Spor Salonu’nda faaliyet gösteren ‘sağlıklı yaşam için harekete geç’ kursu üyelerini ziyaret etti.

KARABÜK

Ankara-Zonguldak hattı arasında sefer düzenleyecek olan Karaelmas Turizm Ekspresi 12 Nisan’da ilk seferini yapmaya hazırlanıyor.

KARABÜK

SAFTİD Başkanı Şebnem Urgancıoğlu Ergüder ve yönetim kurulu tarafından düzenlenen programda SAFTİD'in kuruluşunun 20. yılı kutlandı.

KARABÜK

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse 5 yılda yapılan yatırım ve hizmetlerle alakalı bilgilendirmede bulundu.

KARABÜK

Başkan Elif Köse, göreve geldiği 2019 yılından bu yana gerçekleştirilen projeleri aktarmak amacıyla bir bilgilendirme toplantısı düzenleyecek.

KADIN

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse Emek Mahallesi’nde bulunan, Safranbolu Kültür ve Eğitim Merkezi'ni (SAKEM) ziyaret etti.

KARABÜK

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, Miraç Kandili münasebetiyle bir mesaj yayımladı.