• DOLAR 32,82 %0.01
  • EURO 35,21 %-0.12
  • ALTIN 2.449,71 %-1.61
  • BİST100 10.771 %0.29
  • BITCOIN 64.400 %-0.92
  • ETHERIUM 3.538 %0.26
19°

Elif köse Haberleri

elif köse haberleri ve güncel elif köse gelişmeleri, elif köse ile ilgili tüm video, elif köse fotoğrafları ve elif köse haberleri Karabük Derin Haber - Karabük'te Haber'in Doğru Adresi sitemizde


KARABÜK

Safranbolu Belediye Başkanı Mimar Elif Köse, Kurban Bayramı vesilesiyle bir mesaj yayınladı.

KARABÜK

Safranbolu Belediyesi, Başkan Mimar Elif Köse öncülüğünde başlattığı tarımsal üretim projelerini her geçen yıl genişletiyor.

KARABÜK

Safranbolu Belediye Başkanı Mimar Elif Köse Divan Üyeliği yaptığı toplantıda oy birliği ile İç Anadolu Belediyeler Birliği Katip Üyesi olarak...

KARABÜK

Safranbolu'da bu yıl 25.’si düzenlenen "Uluslararası Altın Safran Belgesel Film Festivali'nde" ödüller sahiplerini buldu.

KARABÜK

Başkan Köse, CHP Genel Başkanı Özgür Özel'i ziyaret ederek 25. Uluslararası Altın Safran Belgesel Film Festivali'ne davet etti.

KARABÜK

Safranbolu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, şehrin modernizasyonunu sağlamak ve vatandaşlara daha iyi bir ulaşım deneyimi sunmak amacıyla akıllı durakları hayata...

KARABÜK

Safranbolu Belediyesi’nde başlayan promosyon süreci içerisinde yapılan ihaleyi kazanan Yapı Kredi bankası Safranbolu Şubesi oldu.

KARABÜK

Safranbolu TSO Meclis Başkanı Cengiz Ünal beraberindeki heyetle belediye başkanları Özkan Çetinkaya ve Elif Köse ile Ahmet Sözen’e ziyarette bulundu.

KARABÜK

Safranbolu Belediye Başkanı Mimar Elif Köse, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

KARABÜK

Başkan Köse ve SAFTİD Başkanı Şebnem Urgancıoğlu, Türkiye'nin önde gelen turizm acentelerinin sahiplerini UNESCO Miras Kenti Safranbolu'da ağırladı.

KARABÜK

Safranbolu Belediye Başkanı Mimar Elif Köse Ramazan Bayramı öncesi mesai arkadaşları ile bir araya gelerek bayramlaştı.

KARABÜK

Başkan Elif Köse, Türker İnanoğlu’nun vefatı üzerine İstanbul Maslak’ta Türker İnanoğlu Maslak Show Center’da düzenlenen anma törenine katıldı.