• DOLAR 31,44 %0.42
  • EURO 33,86 %-0.03
  • ALTIN 2.057,63 %0.23
  • BİST100 9.193,69 %0.00
  • BITCOIN 61.800 %-0.48
  • ETHERIUM 3.397 %-1.81
11°

Karabük belediyesi Haberleri

karabük belediyesi haberleri ve güncel karabük belediyesi gelişmeleri, karabük belediyesi ile ilgili tüm video, karabük belediyesi fotoğrafları ve karabük belediyesi haberleri Karabük Derin Haber - Karabük'te Haber'in Doğru Adresi sitemizde


KARABÜK

Karabük Belediye Başkanı ve Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan adayı Rafet Vergili, mahalle toplantılarına devam ediyor.

KARABÜK

Özkan Çetinkaya, Karabüklülerin asıl dev eserleri 1 Nisan sabahından 2029 yılına kadar mükemmel bir beş yılda göreceğini söyledi.

KARABÜK

AK Parti Karabük Belediye Başkan adayı Özkan Çetinkaya, sosyal medya üzerinden Karabük için verilen vaatlerin gerçekleşmediğini belirtti.

KARABÜK

Karabük Belediye Başkanı ve Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan Adayı Rafet Vergili Kağıt Parçası açıklamasına çok kızdı.

KARABÜK

Karabük Belediyesi Bilim ve İnovasyon Merkezi'nde, renkli ve eğlenceli bir atmosferde "Bilim Şenliği" düzenlendi.

KARABÜK

Karabük'te belediyeye ait çöp toplama kamyonu, yol ortasındaki elektrik direğine çarptı.

KARABÜK

Karabük Belediye Başkanı ve Milliyetçi Hareket Partisi Karabük Belediye Başkan Adayı Rafet Vergili yeni dönem projelerini proje lansman töreniyle açıkladı.

KARABÜK

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Karabük Teknokent binası projesinin 2024 yılında hizmete gireceğini duyurdu.

KARABÜK

AK Parti Karabük Belediye Başkan adayı Özkan Çetinkaya, gündüz esnaf gezileri ve vatandaşlarla bir araya geldi.

KARABÜK

Başkan Rafet Vergili ve Belediye İş Sendikası Genel Başkanı Nihat Yurdakul, Karabük Belediyesi Personel A.Ş. personelleri ve aileleriyle bir araya...

KARABÜK

Karabük Belediye Başkanı ve MHP Karabük Belediye Başkan Adayı Rafet Vergili, 2024 yerel seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerine devam ediyor.

KARABÜK

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Karabük Belediyesi Ulaşım A.Ş. personellerinin maaşlarına zam müjdesini açıkladı.