• DOLAR 31,15 %0.02
  • EURO 33,83 %0.02
  • ALTIN 2.033,83 %0.04
  • BİST100 9.179,48 %-1.66
  • BITCOIN 56.861 %4.49
  • ETHERIUM 3.231 %1.28
10°

KARABÜK ÜNİVERSİTESİ Haberleri

KARABÜK ÜNİVERSİTESİ haberleri ve güncel KARABÜK ÜNİVERSİTESİ gelişmeleri, KARABÜK ÜNİVERSİTESİ ile ilgili tüm video, KARABÜK ÜNİVERSİTESİ fotoğrafları ve KARABÜK ÜNİVERSİTESİ haberleri Karabük Derin Haber - Karabük'te Haber'in Doğru Adresi sitemizde


KARABÜK

KBÜ Rektörü Prof. Dr. Fatih Kırışık, Ordu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Orhan Baş ile akademik iş birliği protokolü ve SOSYALFEST...

KARABÜK

KBÜ ev sahipliğinde 2-3 Mart’ta düzenlenecek Türkiye’nin ilk ulusal ve uluslararası Sosyal Bilimler Festivali'nin programı belli oldu.

KARABÜK

KBÜ'de görevde yükselerek profesörlük, doçentlik ve Dr. Öğretim Üyesi kadrosuna atanan 12 akademisyene belgeleri takdim edildi.

KARABÜK

Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Kırışık, Karabük'ün önde gelen medya kuruluşlarından olan Derin TV'yi ziyaret etti.

KARABÜK

Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi Başkanı Doç. Dr. Salim Atay ile bir araya gelen KBÜ Rektörü Kırışık iş birliklerine yönelik konuları...

EĞİTİM

Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Kırışık, SOSYALFEST çerçevesinde TDK Başkanı Prof. Dr. Osman Mert ile görüştü.

KARABÜK

Karabük Üniversitesi (KBÜ) Personel Daire Başkanlığı tarafından personele yönelik “Temel İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi” verildi.

KARABÜK

KBÜ Kamil Güleç Kütüphanesinde, TTK tarafından bağışlanan bin 161 kitap ile oluşturulan "Türk Tarih Kurumu Yüzüncü Yıl Kitaplığı'nın" açılışı gerçekleştirildi.

KARABÜK

KBÜ, Sosyal Bilimler Festivali (SOSYALFEST) çerçevesinde özel bir yurt ile kurumsal sponsor iş birliği protokolü imzaladı.

KARABÜK

KBÜ Teknoloji Transfer Ofisi ve KARDEMİR tarafından üniversite-sanayi işbirliği çerçevesinde "Takım Çalışması ve İnovatif Liderlik Eğitimi" programı gerçekleştirildi.

KARABÜK

Karabük Üniversitesi (KBÜ) Personel Daire Başkanlığı tarafından KBÜ personeline yönelik "Öfke Kontrolü ve Stres Yönetimi” eğitimi verildi.

KARABÜK

KBÜ Teknoloji Geliştirme Bölgesi, hizmetlerini fakültelere tanıtmak üzere Safranbolu Fethi Toker Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesinde toplantı düzenledi.