• DOLAR 32,82 %-0.01
  • EURO 35,19 %-0.16
  • ALTIN 2.450,85 %-1.56
  • BİST100 10.771 %0.29
  • BITCOIN 64.774 %-0.19
  • ETHERIUM 3.521 %0.4
20°

Kbü Haberleri

kbü haberleri ve güncel kbü gelişmeleri, kbü ile ilgili tüm video, kbü fotoğrafları ve kbü haberleri Karabük Derin Haber - Karabük'te Haber'in Doğru Adresi sitemizde


KARABÜK

KBÜ TOBB Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Kaynak Teknolojisi Programı öğrencisi olan Servet Eren, bölümünü birincilikle bitirerek mezun oldu.

KARABÜK

YKS'ye girmek için Antalya’dan gelen iki aday, yanlış kampüse gelince sınava 10 dakika kala polis ekiplerinin yardımıyla sınav merkezine yetiştirildi.

KARABÜK

Karabük'te oğlunun aracı ile torununu Karabük Üniversitesinde YKS sınavına getirdikten sonra yakıt kaçağı sonrası otomobil alev topuna döndü.

KARABÜK

Karabük Üniversitesi’nde Profesörlük, Doçentlik ve Dr. Öğr. Üyesi kadrolarına atanan 11 akademisyen için düzenlenen törende, belgeleri takdim edildi.

KARABÜK

Karabüklüler Vakfı'nda "Karabük Üniversitemiz" söyleşisi düzenlendi. Etkinlikte Rektör Kırışık, vakıf üyeleri ve mütevelli heyet üyeleriyle bir araya geldi.

KARABÜK

Karabük Üniversitesi Fethi Toker Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi Müzik Bölümü tarafından “Türk Sanat Müziği Bahar Konseri” verildi.

KARABÜK

Sosyal Bilimler Festivali Sosyalfest'in ikincisinin Ekim ayında Ankara’da gerçekleşecek olması sebebiyle koordinasyon toplantısı gerçekleşti.

KARABÜK

Times Higher Education (THE) tarafından açıklanan ‘Asya Üniversiteleri Sıralaması 2024’e göre Karabük Üniversitesi 26. sırada yer aldı

KARABÜK

Karabük'te Gabon Dina'nın ölü bulunmasına ilişkin soruşturmada sanık Dursun A.’nın tahliye talebinin reddine ve tutukluluk halinin devamına karar verildi.

KARABÜK

KBÜ tarafından 6-7 Kasım tarihlerinde düzenlenecek Sağlık Bilimleri Festivali (SAĞLIKFEST) ile dünyada sağlık alanındaki problemlerin çözümü aranacak.

KARABÜK

KBÜ Rektörü Prof. Dr. Fatih Kırışık, Yalova Üniversitesi ev sahipliğinde yapılan Batı Karadeniz Üniversiteler Birliği Dönem Toplantısına katıldı.

KARABÜK

Karabük Üniversitesi (KBÜ) Tıp Fakültesi birinci sınıfta öğrenim gören 135 öğrenci, düzenlenen törenle beyaz önlüklerini giydi.