• DOLAR 32,19 %0.03
  • EURO 35,03 %0.09
  • ALTIN 2.503,08 %-0.29
  • BİST100 11.051 %2.90
  • BITCOIN 71.000 %5.87
  • ETHERIUM 3.679 %18.91
26°

MOTOSİKLET Haberleri

MOTOSİKLET haberleri ve güncel MOTOSİKLET gelişmeleri, MOTOSİKLET ile ilgili tüm video, MOTOSİKLET fotoğrafları ve MOTOSİKLET haberleri Karabük Derin Haber - Karabük'te Haber'in Doğru Adresi sitemizde


KARABÜK

Karabük'te aynı yönde seyir halinde olan otomobil ile motosikletin çarpıştığı yaralamalı kaza anı bir iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı.

KARABÜK

Karabük’te motosiklet sürücülerinin trafikte tehlikeli yolculukları görüntülendi.

KARABÜK

Karabük’te seyir halinde olan bir motosiklet sürücüsü, yüzüstü yatarak trafikte tehlike oluşturduğu anlar cep telefonu kamerası ile kaydedildi.

KARABÜK

Karabük’te motosikletiyle tek teker üzerinde giderek trafiği tehlikeye atan sürücüye ve yanındaki yolcuya toplam 3 bin 576 TL ceza kesildi.

Asayiş

Karabük'te motosikletle seyir halindeyken silahla ateş eden şahıs gözaltına alındı.

KARABÜK

Karabük'te taksiye çarpan motosiklet sürücüsünün savrulduğu anlar güvenlik kamerasına yansıdı.

Asayiş

Karabük’te sürücüsünün kontrolünü kaybettiği motosikletin devrilerek metrelerce sürüklendiği anlar güvenlik kamerasına yansıdı.

Asayiş

Kullandığı motosikletin kontrolünü kaybeden motosiklet sürücüsü, araçtan düştü. Araç bir yana kendi bir yana savrulan sürücü yaralandı.

Asayiş

KARABÜK'TE MOTOSİKLETTE BACAK BACAK ÜSTÜNE ATARAK SEYİR HALİNDE OLAN BİR KİŞİNİN TEHLİKELİ YOLCULUĞU CEP TELEFONU KAMERASINA YANSIDI.