• DOLAR 32,21 %-0.22
  • EURO 35,12 %-0.22
  • ALTIN 2.504,53 %1.55
  • BİST100 %
  • BITCOIN 67.200 %0.15
  • ETHERIUM 3.139 %0.75
16°

Özkan çetinkaya Haberleri

özkan çetinkaya haberleri ve güncel özkan çetinkaya gelişmeleri, özkan çetinkaya ile ilgili tüm video, özkan çetinkaya fotoğrafları ve özkan çetinkaya haberleri Karabük Derin Haber - Karabük'te Haber'in Doğru Adresi sitemizde


KARABÜK

Karabük Belediyesi’nin merak edilen borçları ile ilgili açıklanan 623 milyon lira borcu önceki belediye başkanı Rafet Vergili yalanladı.

KARABÜK

Karabük Belediyesi, 1 Nisan 2024 tarihi itibarıyla mali durumunu ve borç tablosunu açıkladı. Belediyenin toplam borcu 623.734.627 TL olarak belirtildi.

KARABÜK

AK Parti Karabük teşkilatları, TBMM’de gerçekleştirilen AK Parti Grup Toplantısına katıldı.

KARABÜK

Safranbolu TSO Meclis Başkanı Cengiz Ünal beraberindeki heyetle belediye başkanları Özkan Çetinkaya ve Elif Köse ile Ahmet Sözen’e ziyarette bulundu.

KARABÜK

Karabük Belediye Başkanı Özkan Çetinkaya, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısı ile bir mesaj yayımladı.

KARABÜK

Karabük’teki kuruluşlarının temsilcileri, 31 Mart yerel seçimlerinde Karabük Belediye Başkanı seçilen Özkan Çetinkaya’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Genel

Mazbatasını alarak göreve başlayan Karabük’ün çiçeği burnunda belediye başkanının ilk icraatı belediye girişindeki turnikeleri kaldırmak oldu.

KARABÜK

Türkiye’nin en genç il belediye başkanı olacak olan Çetinkaya, İl Başkanlığı önünde kendisini coşkuyla karşılayan kalabalığa konuşma yaptı.

KARABÜK

AK Parti Karabük İl Başkanlığının Geleneksel Vefa İftarları, "Gönlümüz bir, Soframız bir" temalı sloganla, 5 bin 500 kişinin katılımı ile...

KARABÜK

AK Parti Karabük Belediye Başkan Adayı Özkan Çetinkaya 1 Nisan itibariyle kenti gerçek belediyecilikle buluşturacaklarını belirtti.

KARABÜK

Karabük'ün Ovacık ilçesinden gelen hemşehriler, geleneksel iftar buluşmasında bir araya geldi.

KARABÜK

AK Parti Karabük Belediye Başkan Adayı Özkan Çetinkaya, mahalle gezilerini Şirinevler Mahallesi’nde sürdürdü.