• DOLAR 32,22 %0.18
  • EURO 34,99 %0.01
  • ALTIN 2.480,38 %-0.91
  • BİST100 10.899 %0.04
  • BITCOIN 69.899 %0.39
  • ETHERIUM 3.790 %1.2
20°

Safranbolu belediyesi Haberleri

safranbolu belediyesi haberleri ve güncel safranbolu belediyesi gelişmeleri, safranbolu belediyesi ile ilgili tüm video, safranbolu belediyesi fotoğrafları ve safranbolu belediyesi haberleri Karabük Derin Haber - Karabük'te Haber'in Doğru Adresi sitemizde


KARABÜK

Safranbolu Belediyesi ile Karabük Üniversitesi iş birliğinde 23-25 Mayıs tarihleri arasında "Sanat Sokakta" sloganıyla ‘Gençlik Festivali’ düzenlenecek.

KARABÜK

Safranbolu Belediyesi tarafından şehirde çevre düzenlemesinde kullanılmak üzere seralarda 200 bin adetten fazla çiçek üretimi gerçekleştirildi.

KARABÜK

Safranbolu Belediyesi, Safranbolu Halkının ekonomisine olumlu yönde etki edecek çalışmalara imza atmaya devam ediyor.

KARABÜK

Safranbolu Belediyesi'nin düzenlediği  Ramazan panayırı, ziyaretçilerine unutulmaz bir deneyim yaşatmaya devam ediyor.

KARABÜK

Safranbolu Belediyesi, düzenlediği Ramazan panayırıyla, şehir sakinlerini bir araya getirerek unutulmaz bir deneyim sunmaya devam ediyor.

KARABÜK

Safranbolu Belediyesi, Ramazan ayının manevi atmosferini güçlendirmek ve dayanışmayı artırmak amacıyla Emek Mahallesi'nde ve Kirkille Mahallesi'nde özel bir ikram gerçekleştirdi.

KARABÜK

Safranbolu Belediye Başkanı ve CHP Belediye Başkan Adayı Elif Köse 2024-2029 seçim projelerinin yer aldığı tanıtım toplantısı düzenledi.

KADIN

Safranbolu Belediye Başkanı Mimar Elif Köse 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü dolayısı ile bir videolu mesaj yayımladı.

KARABÜK

Safranbolu Belediye Başkanı ve CHP Belediye Başkan Adayı Elif Köse seçim çalışmalarını Köyiçi esnaflarını ziyaret ederek sürdürdü.

KARABÜK

Safranbolu Belediyesi Ramazan Panayırı ile şehrin kültürel dokusunu ve turizm potansiyelini artıracak projelere imza atmaya devam ediyor.

KARABÜK

Safranbolu, Safranbolu Belediyesi tarafından başlatılan proje ile artık dijital çağa uyum sağlayarak ziyaretçilerine modern bir keşif deneyimi sunacak.

KARABÜK

Karabük’ün Safranbolu ilçesinde üreten bir toplum anlayışıyla başlatılan bağcılık eğitim kursu yoğun katılımla başladı.