• DOLAR 32,19 %0.03
  • EURO 35,03 %0.09
  • ALTIN 2.503,08 %-0.29
  • BİST100 11.045 %2.84
  • BITCOIN 71.900 %7.39
  • ETHERIUM 3.676 %18.81
26°

Serkan civa Haberleri

serkan civa haberleri ve güncel serkan civa gelişmeleri, serkan civa ile ilgili tüm video, serkan civa fotoğrafları ve serkan civa haberleri Karabük Derin Haber - Karabük'te Haber'in Doğru Adresi sitemizde


KARABÜK

AK Parti Karabük teşkilatları, TBMM’de gerçekleştirilen AK Parti Grup Toplantısına katıldı.

KARABÜK

Derin TV ailesi olarak Eskipazar Belediye Başkanı Serkan Civa ya hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk.

KARABÜK

Eskipazar Belediye Başkanı Serkan Civa, ilçenin uzun süredir devam eden sorunlarından biri olan terminal projesinin ilk temellerinin atıldığını sosyal medya...

KARABÜK

Eskipazar Belediye Başkanı Serkan Civa, ilçenin daha temiz ve yaşanabilir bir hale gelmesi için mahallelerde temizlik çalışmalarının başlatıldığını duyurdu.

KARABÜK

Serkan Civa, sahadaki görevlerini aksatmasından dolayı kendisine yapılan "hayırlı olsun" ziyaretlerinin saat 14.00 ile 17.00 arasında yapılmasını istedi.

KARABÜK

31 Mart 2024 yerel seçimlerini zaferle sonuçlandıran Eskipazar Belediye Başkanı Serkan Civa, Eskipazar İlçe Seçim Kurulundan mazbatasını aldı.

KARABÜK

Eskipazar ilçesinde gerçekleşen yerel seçimlerde AK Parti'nin adayı Serkan Civa, büyük bir başarı elde ederek Eskipazar Belediye Başkanı seçildi.

KARABÜK

AK Parti Eskipazar Belediye Başkan adayı Serkan Civa, Eskipazar'da düzenlediği kahvaltı programında kadınlara yönelik projelerini anlattı.

KARABÜK

Ak Parti Eskipazar'da aday bolluğu yaşadı. İlçenin etkili ismi Serkan Civa Ak Parti'den aday adaylığı müracatı yaptı. Şehirde heyecan yarattı

BÖLGE