• DOLAR 32,21 %0.08
  • EURO 35,05 %0.14
  • ALTIN 2.505,20 %-0.21
  • BİST100 11.047 %2.86
  • BITCOIN 70.850 %5.9
  • ETHERIUM 3.650 %17.97
26°

Sertaş karakaş Haberleri

sertaş karakaş haberleri ve güncel sertaş karakaş gelişmeleri, sertaş karakaş ile ilgili tüm video, sertaş karakaş fotoğrafları ve sertaş karakaş haberleri Karabük Derin Haber - Karabük'te Haber'in Doğru Adresi sitemizde


KARABÜK

AK Parti Karabük teşkilatları, TBMM’de gerçekleştirilen AK Parti Grup Toplantısına katıldı.

KARABÜK

Yenice Belediye Başkanı Ş.Sertaş Karakaş, Ankara'da yaptığı temasların ardından Almanya'ya yolculuğuna çıkmadan önemli bir müjde verdi.

KARABÜK

Üç dönem sonunda Yenice Belediyesi'ni kazanan AK Parti Belediye Başkanı Sertaş Karakaş, Ankara'ya gitmesi sebebiyle görevi Serdar Karaöz'e bıraktı.

KARABÜK

Yenice'nin çiçeği burnunda Belediye Başkanı Sertaş Karakaş, ilk günden çalışmalarını sürdürmeye başladı.

KARABÜK

Yenice Belediye Başkanı Sertaş Karakaş, son yaşanan doğal afet sonrası bir paylaşımda bulundu.

KARABÜK

31 Mart yerel seçimlerinde AK Parti'den Yenice Belediye Başkanı seçilen Sertaş Karakaş, Kur'an-ı Kerim ve Türk bayrağını öperek görevine başladı.

KARABÜK

Yenice Belediye Başkanı Ş.Sertaş Karakaş'a, AK Parti Yenice Teşkilatı ve ilçe halkından önemli bir manevi ve imece desteği geldi.

Genel

Yerel seçimlerden ezici bir galibiyetle çıkan Yenice Belediye Başkanı Sertaş Karakaş göreve gelir gelmez kentte geniş çaplı bir bayram temizliği...

KARABÜK

Yenice Belediye Başkanı seçilen Sertaş Karakaş sandıktan büyük fark ile çıkarken rakibi Zeki Çaylı'yı ezdi geçti.

KARABÜK

Yenice ilçesinde gerçekleşen yerel seçimlerde Sertaş Karakaş, ilk belirlemelere göre oyların yüzde 60'ını alarak Yenice Belediye Başkanı seçildi.

KARABÜK

Seçim öncesi Yenice'de düzenlenen AK Parti mitinginde Sertaş Karakaş, başkanlığını adeta ilan etti. Milletvekilleri ve Adalet Bakanı Karakaş'a tam destek...

KARABÜK

Belediye Başkanlığı seçimlerine kısa süre kala Yenice de Sertaş Karakaş fırtınası esiyor.