Yeniden Refah Partisi İl Başkanı İsmail Özer ve yönetim kurulu üyeleri , 31 Mart Mahalli İdareler seçimlerinde Karabük Belediye Başkanlığına seçilen Özkan Çetinkaya'yı tebrik etmek ve desteklerini iletmek üzere bir ziyaret gerçekleştirdi.

Ziyaret sırasında, vatandaşların çözüm bekleyen acil sorunlarını ve şehre katkı sağlayabilecek projelerini içeren dosyayı Başkan Çetinkaya'ya sundular.

Ziyaretin ardından İsmail Özer, şu açıklamaları yaptı: "Belediye Başkanı Özkan Çetinkaya'ya hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Kendilerine misafirperverlikleri için teşekkür ediyoruz. Seçim sürecinde vatandaşlarımızın acil çözüm bekleyen sorunlarını ve şehrimize faydalı olabilecek projelerimizi aktardık.

Başkan Çetinkaya, bu projeleri ve kendi vaatlerini gerçekleştirmek için kararlılıkla çalışacaklarını ifade etti. Biz de belediye meclis üyelerimiz ve parti yönetimi olarak bu projelerin takipçisi olacağız. Karabük'e olumlu katkılar sağlanması adına destek vereceğimizi, ayrıca kamuoyunu bilgilendirerek olumsuz bulduğumuz durumlarda da muhalefet yapacağımızı ilettik. Verimli bir görüşme oldu, tekrar kendilerine hayırlı olsun dileklerimizi iletiyoruz." dedi.

Editör: Haber Merkezi