Karabük Derin Haber – Karabük Haber'in Doğru Adresi

Azmettiricinin bulunamayışının üzerinden GÜN geçti.
casino siteleri

Cumhur Ünal’dan Öğretmenler Günü Mesajı

Cumhur Ünal’dan Öğretmenler Günü Mesajı
853 okundu.
24 Kasım 2022 - 14:56

AK Parti Karabük Milletvekili Cumhur Ünal, 24 Kasım Öğretmenler Günü vesilesiyle bir mesaj yayımladı.

Ünal yayınladığı mesajda “Emek, özveri, sabır ve hoşgörünün timsali, insanlığa doğruyu, güzeli ve iyiyi sunan öğretmenlerimiz yüzyıllar boyunca memleketimizin dört bir yanında bilginin ve kalkınmanın öncüleri olmuşlardır. Hayatımızda başarılı olduğumuz her alanda öğretmenlerimizin emeği vardır.

Öğretmenlik, gücünü sevgiden alan, dünyanın en kutsal ve en saygın mesleğidir. Bu onurlu mesleğin malzemesi insandır. Bulunduğu her ortamda mum misali kendi yanarak etrafını aydınlatan öğretmenlerimiz, geleceğimizin teminatı çocuklarımızı ve gençlerimizi, çağımızın gereklerine ve ihtiyaçlarına göre, milli ve manevi değerlerimizi benimseyerek özümsemiş bir şekilde yetiştiren, kutlu görevin yılmaz temsilcileridir. Cumhuriyetimizin kurucusu Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk de “Öğretmenler, Yeni Nesil Sizin Eseriniz Olacaktır” sözüyle hem bu ulvi görevin önemine değinmiş hem de kıymetli öğretmenlerimize önemli görevler yüklemiştir. Gelecek neslin yolculuğunda birer rol model, yol gösterici olan öğretmenler şüphesiz başarıdaki en büyük pay sahipleridirler.

Bu duygu ve düşüncelerle; başta Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, ebediyete irtihal etmiş öğretmenlerimizi rahmet ve minnetle anarken, tüm öğretmenlerimizin ve eğitim camiamızın öğretmenler gününü en kalbi duygularımla kutlar, başarılar ve mutluluklar dilerim.” sözlerini belirtti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Karabük Derin Haber Copyright © 2022 - Tüm hakları saklıdır. Karabük'de Doğru Haberin Adresi.