Karabük Derin Haber – Karabük Haber'in Doğru Adresi

Azmettiricinin bulunamayışının üzerinden GÜN geçti.
casino siteleri

Karabük Üniversitesi Bütünleme Sınav Tarihleri Güncellendi

Karabük Üniversitesi Bütünleme Sınav Tarihleri Güncellendi
3.357 okundu.
24 Ocak 2022 - 1:10

Karabük Üniversite bütünleme sınav tarihleri ileri bir tarihe ertelendi. Karabük Üniversitesi’nde eğitim gören bazı  öğrenciler bütünleme sınavının hava nedeni ile çevrimiçi olmasını yada ertelenmesini istemişti. Karabük Üniversitesi’nin sınavları ertelediğini geç saatlerde açıklaması öğrencilerin tepkisine neden oldu.

Kar ve tipi üniversite öğrencilerini de olumsuz etkiledi. Bütünleme sınavı nedeni ile şehir dışından ilimize gelmeye çalışan Karabük Üniversitesi öğrencileri otoyolların ulaşıma kapatılması nedeni ile gelemedi. Bunun üzerine sosyal medya üzerinden sınavın ertelenmesini isteyen öğrencilere sevindirici haber Karabük Üniversitesi’nden geldi. Fakat kararın geç saatlerde açıklandığını ifade eden bazı öğrenciler duruma tepki gösterdi. Bazı Karabük Üniversitesi öğrencileri bütünleme sınavı için dönüş yolunda mahsur kaldı. Sosyal medyadan yapılan isteklerin karşısında Karabük Üniversitesi bütünleme sınav tarihlerini ileri bir tarihe taşıdı. Üniversiteden yapılan açıklamada bütünleme sınav tarihlerinin 31 Ocak 2022 tarihine ertelendiği ifade edildi.

Karabük Üniversitesi’nden yapılan açıklamada; “24 Ocak 2022 tarihinde başlayacak olan bütünleme sınavları hava muhalefeti ve öğrencilerden gelen yoğun talepler üzerine bütünleme sınav programında ve hiç bir değişiklik olmaksızın 31 Ocak 2022 tarihinde başlayacak şekilde bir hafta ertelenmiştir.” ifadelerine yer verildi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Karabük Derin Haber Copyright © 2023 - Tüm hakları saklıdır. Karabük'de Doğru Haberin Adresi.