Yenice Belediye Başkanı Ş.Sertaş Karakaş, Ankara'da yaptığı temasların ardından Almanya'ya yolculuğuna çıkmadan önemli bir müjde verdi. Doğalgaz çalışmalarının Mayıs ayının başında yeniden başlayacağını duyurdu.

Karakaş, kişisel sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Şahsım ve Yenice belediyesi olarak milletimize olan borcumuzu ancak ülkemize ve şehrimize daha çok hizmet ederek ödeyebiliriz.
Biz siyaseti milletimize hizmet etmek için yapıyoruz. Şahsım ve Yenice belediyesi ailesi olarak söz verirsek mutlaka bunu yaparız, ucunu bırakmayız. Ankara'daki temaslar neticesinde yarım kalan doğalgaz arzını, Mayıs ayının ilk haftası kaldığımız yerden devam edeceğiz. Başta İl Başkanımız Sn. Ferhat Salt'a Karabük Milletvekillerimiz Sn. Ali Keskinkılıç'a ve Sn.Cem Şahin'e, İlçe Başkanımız Sn. Ahmet Mısırlı'ya ve emeği geçen herkese teşekkürü bir borç bilir, saygılar sunarım. Bizler Yenice'miz için gerekli olan herşeyin takipçisi olacağız. Söz verdiğimiz gibi çok kısa bir sürede tüm ilçemize doğalgaz arzını sağlayacağız. Hayırlı olsun İnşallah."  ifadelerini kullandı.

Başkan Karakaş, il ve ilçe yöneticilerine teşekkür ederken, Yenice için gerekli olan her şeyin takipçisi olacaklarını ve kısa sürede doğalgazın ilçeye ulaştırılacağını belirtti.