Başkan Köse Musalla Mahallesi Sakinleri İle Buluştu

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, Başkan Yardımcısı Serkan Adabaş ve Kurum Müdürleri, Musalla Mahallesi sakinleri ile bir araya geldi.

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse beraberinde Başkan Yardımcısı Serkan Adabaş ve Kurum Müdürleri ile birlikte mahalle toplantısı için Musalla Mahallesi’ne gitti. Mahalle sakinleri tarafından oldukça sıcak karşılanan Başkan Köse her programda olduğu gibi toplantı başlamadan önce çocukları unutmayarak dondurma dağıttı. Daha sonra toplantıya geçerek halkın soru, görüş ve önerilerini dinleyen Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, ilgilenilmesi gerekli konularda kurum müdürlerine talimat verdi. Öte yandan Başkan Köse’nin mahallesine geleceğini duyan çocuklar, isteklerini yazdıkları kâğıdı Başkan Köse’ye okudu. Bu durumdan çok memnun kaldığını belirten Köse çocukların istekleri ile yakından ilgileneceğini belirtti.

‘’Bizim elimiz Safranbolu’nun her yerinde’’

Toplantıda konuşan Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse şunları söyledi: ‘’Göreve geldiğimiz andan beri mahalle mahalle sizlerin yanına gelerek sıkıntılarınızı, önerilerinizi dinliyoruz. Yaptığımız halk günü toplantıları ile Belediye’mizde sizleri ağırlıyoruz. Ulaşamadığımız her alanda oluşturduğumuz derman ekibimiz tüm Safranbolu halkının kapısını tek tek çalıyor. Bizim elimiz Safranbolu’nun her yerinde. Halkımızın söz sahibi olduğu çalışma anlayışı ile görevimize devam edeceğiz’’ 

Program hatıra fotoğrafı çekimlerinin ardından sona erdi.