AK Parti Safranbolu Belediye Başkan Adayı Ali Büyüközdemir, Safranbolu'nun değerine değer katmak için hazırladığı projelerle ilgili açıklamalarda bulundu.

Büyüközdemir, "Yapılmayanları yapmaya vaad değil gerçek hizmete talibiz. Safranbolu’muzu güzelleştirmek için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Genciyle yaşlısıyla, her yaştan ve her kesimden vatandaşımızın gayretimizi samimiyetimizi gördüğünü bize inandığını ve güvendiğini işittikçe görevimize daha büyük bir aşkla, daha büyük bir heyecanla sarılıyoruz." şeklinde konuştu.

Ayrıca, "Projelerimizi şehrimizin ve insanlarımızın refahı için, hemşerilerimizin olmazsa olmaz ihtiyaçları için, verdiğimiz sözü tutabileceğimiz temelleri ve dayanakları sağlam projeler ve eserler için, 5 sene sonra vatandaşımızın karşısına alnımız ak çıkabilmek için, Ata Mirası şehrimiz Safranbolu'muz için hazırladık ve birkaç gün içinde açıklayacağız. Göreve talip olurken gönüllere talip olduk, çok şükür bunu başarıyoruz. 31 Mart akşamı da başardığımızı herkese göstereceğiz inşallah." ifadelerini kullandı.