Karabük Derin Haber – Karabük Haber'in Doğru Adresi

Azmettiricinin bulunamayışının üzerinden GÜN geçti.
casino siteleri

Belke: “Cumhurbaşkanımızın İzinden Gitmeye Devam Edeceğiz”

Belke: “Cumhurbaşkanımızın İzinden Gitmeye Devam Edeceğiz”
1.815 okundu.
21 Şubat 2020 - 10:52

AK Parti Karabük İl Gençlik Kolları Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde (TBMM) düzenlenen AK Parti Grup Toplantısına katıldı.

Toplantıda Karabük Milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş, Gençlik Kolları Başkanı Hüseyin Belke ve Yönetim Kurulu Üyeleri de yer aldı.

Toplantı çıkışında İl Gençlik Kolları Başkanı Hüseyin Belke, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a Karabük’ün selamını iletti. Ardından safran çiçeği tablosu ile tarihi Safranbolu evi maketi hediye etti.

AK Parti Karabük İl Gençlik Kolları Başkanı Hüseyin Belke;

AK Parti İl Gençlik Kolları o k Milletvekillerimiz Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş’in davetleri ile TBMM’de AK Parti Grup Toplantısına katıldık. Toplantının ardından Milletvekillerimizle beraber Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile hasbihal ettik. Cumhurbaşkanımız Erdoğan’a Karabük’ün selamını ileterek kentimize davet ettik” dedi.

Belke, TBMM’yi gezdirdikleri için Karabük Milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş’e teşekkür ederek;

Karabük İl Gençlik Kolları o k önemli projeler gerçekleştiriyoruz. Gençlik öncelikle tarihi iyi bilmesi lazım. Bizlerde tarih de neler olmuş, ne tür hizmetler olmuş bunları her hafta münazaralar yaparak gerçekleştiriyoruz. Biz gençlerin önünü açan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’da şükranlarımızı sunuyoruz. Cumhurbaşkanımızın izinden gitmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Karabük Derin Haber Copyright © 2023 - Tüm hakları saklıdır. Karabük'de Doğru Haberin Adresi.