Karabük Derin Haber – Karabük Haber'in Doğru Adresi

Azmettiricinin bulunamayışının üzerinden GÜN geçti.
casino siteleri

Derin TV Yayın Hazırlıklarını Sürdürüyor

Derin TV Yayın Hazırlıklarını Sürdürüyor
3.128 okundu.
21 Şubat 2022 - 20:18

Karabük Kurum müdürleri Derin TV stüdyolarını ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanı Sait Alıcı’dan yapılan çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Derin TV’yi ziyaret eden Karabük İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş, Karabük İl Müftüsü İlyas Yılmaztürk, İl Sağlık Müdürü Ahmet Sarı, Tarım ve Orman Müdürü Çetin Ayvalık, İl Ticaret Müdürü Feridun Karataş, Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü İsmail Yıldırım Yönetim Kurulu Başkanı Sait Alıcı ve ekibine çalışmalarında başarılar diledi.

Derin TV yayın hazırlıklarına devam ediyor. Dinamik, güçlü kadrosu tarafından hazırlanan özel içerik ve programlarla izleyicisine yeni bir vizyon getiren Derin TV’nin hazırlıklarını Karabüklüler yakından takip ediyor. Derin TV stüdyolarını ziyaret eden kurum müdürleri yapılan çalışmaları yerinde inceledi.

Karabük için önemli bir yatırım gerçekleştirildiğini ifade eden kurum müdürleri  Derin TV stüdyoları ile ilimizin yeni bir ivme kazanacağını belirtti.

Derin TV’nin stüdyolarına hayran kaldıklarını dile getiren kurum müdürleri Karabük ve bölgemize hizmet edecek televizyonun hayırlı olmasını diledi. Bir süre yapılan çalışmaları yerinde inceleyen kurum müdürleri  Yönetim Kurulu Başkanı Sait Alıcı’dan yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

“Karabük İçin En İyisini Yapmaya Çalışıyoruz”

Karabük’e yeni bir heyecan kazandırmak için ekip olarak yaklaşık 3 aydır yoğun bir şekilde çalıştıklarını ifade eden Derin TV Yönetim Kurulu Başkanı Sait Alıcı Karabük için en iyisini yapmaya çalıştıklarını ifade etti.

Sait Alıcı konuşmasının devamında; “Karabük’te canlı yayın sistemine sahip tek haber kuruluşu olarak önemli yayınlara imza attık. Gördük ki Karabüklüler bizim yayınlarımıza yoğun ilgi gösteriyor ve bize sahip çıkıyor. Bizde yayınlarımızı düzenli olarak yapmak ve halkımız için özel içerikler oluşturmak için yeni bir hikaye yazmak istedik. Çok yakında özel içeriklerimiz ve birbirinden güzel programlarımızla Karabüklü hemşerilerimizin hem sesi hem de kulağı olacağız. Karabük için her zaman en iyisini yaptık, yapmaya çalışmaya da devam ediyoruz. Bu süreçte birçok dostumuzdan önemli destekler gördük. Onların önerileri ve destekleri ile çok şükür bugünlere kadar geldik. Ziyaretimize gelen her dostumuzun önerisini dikkatle dinledik. Bu bakımdan düşünüldüğünde ziyaretimize gelen çok değerli kurum müdürlerimize de çok teşekkür ediyorum. Çalışmalarımızı yerinde inceleyip ilimiz için yapacağımız çalışmalar hakkında önemli önerilerde bulundular. Bu güzel önerileri de ekibimizle değerlendirip proje haline getireceğiz inşallah.

Televizyon kurmak, yeni bir oluşuma gitmek elbette çok zor. Fakat bize destek veren değerli dostlarımız ve devlet büyüklerimiz sayesinde kısa zamanda çok şey başardık. Bu bağlamda ziyaretimize gelen değerli müdürlerime tekrardan teşekkür ediyorum. Derin TV ve Karabük Derin Haber olarak her zaman yanlarında olduğumuzu belirtmek istiyorum. “ şeklinde konuştu.

Derin TV hazırlıkları Devam ediyor

Derin TV Yönetim Kurulu Başkanı Derin TV ve ekibinin yaptığı çalışmalar hakkında kurum müdürlerini bilgilendirdi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Karabük Derin Haber Copyright © 2022 - Tüm hakları saklıdır. Karabük'de Doğru Haberin Adresi.