Karabük Derin Haber

Karabük Belediyesinden Eğitici Programlar

Karabük Belediyesinden Eğitici Programlar
Avatar
melis dondu( [email protected] )
535 okundu
17 Şubat 2020 - 17:35

Karabük Belediyesi Sosyal Yaşam Merkezlerinde Halk Eğitim Merkezi ile ortaklaşa düzenlenen kurslara katılan kursiyerler, bir taraftan değişik branşlarda yeteneklerini geliştiriyor. Diğer yandan da farklı alanlarda bilgilendiriliyor.

Karabük Belediyesi tarafından periyodik olarak düzenlenen “Dikkat Eksikliği ve Çocukların Ödev Yapmadaki Problemleri” konulu seminerin bugünkü durağı Aydınlıkevler SYM oldu.

Belediye Başkan Yardımcısı Seher Berker konuyla ilgili yaptığı açıklamada; “Arkadaşımız Tuğba Hanım bize çocukların dikkat dağınıklığı ve disleksi hastalığı ile ilgili yaşam koçluğu yapmakta. Birlikte mahallelerimizde bilgilendirme seminerleri yapıyoruz. Yararlı olduğunu da zannediyoruz. Mahallelerden “bizim mahallemizde de yapın” şeklinde talepler geliyor. Bu da bizi mutlu ediyor” dedi.

Semineri gerçekleştiren eğitim koçu Tuğba Kuran ise; “Belediyemizin ailelere bu konuda destek vermesi çok güzel. Gelen taleplerden dolayı yaptığımız çalışmaların katkısı olduğunu düşünüyorum. Belediyemize bu ilgisinden dolayı da çok teşekkür ediyorum” dedi.

 

Karabük Derin Haber Copyright © 2020 - Tüm hakları saklıdır. Karabük'de Doğru Haberin Adresi.