• DOLAR 32,80 %-0.18
  • EURO 35,65 %-0.22
  • ALTIN 2.529,40 %-0.62
  • BİST100 10.992 %-0.88
  • BITCOIN 66.075 %0.29
  • ETHERIUM 3.375 %-3.29
19°

Bayram Haberleri

bayram haberleri ve güncel bayram gelişmeleri, bayram ile ilgili tüm video, bayram fotoğrafları ve bayram haberleri Karabük Derin Haber - Karabük'te Haber'in Doğru Adresi sitemizde


GÜNCEL

Karabük’ün Yenice Belediye Başkanı Sertaş Karakaş, Kurban bayramın da çocuklar için etkinlikler düzenleyerek, doyasına eğlendirdi.

KARABÜK

Karabük Valiliği tarafından yapılan duyuruda bayram sabahına kadar tır ve kamyonların şehir içinde seyir yapmaları durduruldu.

KARABÜK

Karabük Belediye Başkanı Özkan Çetinkaya, bayram süresince çalışan personellerle bir araya gelerek geçmiş bayramlarını kutladı.

KARABÜK

İstanbul'u Karadeniz'e bağlayan ve 21 ilin geçiş noktası olan Karabük'ün Kemikli Rampaları'nda tek yönlü olarak bayram yoğunluğu yaşanıyor.

KARABÜK

Karabük Valisi Mustafa Yavuz’un ev sahipliğinde protokol bayramlaşması gerçekleşti.

KARABÜK

İş İnsanı ve Üst Düzey Yönetici Özgür Ulupınar Ramazan Bayramı nedeni ile bir mesaj yayınladı.

KARABÜK

Safranbolu Belediyesi, Ramazan Bayramı öncesinde şehrin genel temizlik çalışmalarını tamamladı.

KARABÜK

İstanbul'u Karadeniz'e bağlayan ve 21 ilin geçiş noktası olan Karabük'ün Kemikli Rampaları'nda bayram trafiği akıcı bir şekilde sağlanıyor.

KARABÜK

UNESCO Dünya Miras Listesi'nde yer alan Karabük'ün Safranbolu ilçesinde, 9 günlük Ramazan Bayramı tatili dolayısıyla tüm oteller doldu.

KARABÜK

Safranbolu Belediye Başkanı Mimar Elif Köse Ramazan Bayramı öncesi mesai arkadaşları ile bir araya gelerek bayramlaştı.

Genel

Yerel seçimlerden ezici bir galibiyetle çıkan Yenice Belediye Başkanı Sertaş Karakaş göreve gelir gelmez kentte geniş çaplı bir bayram temizliği...

Haberde insan

Karabük İl Genel Meclis Başkanı Ahmet Sözen, Kurban Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı. Mesajında Milli Birlik ve Beraberlik içinde olunması...